Přejít na obsah

Fabia III Facelift


Jan R.

Doporučené příspěvky

"Starý" volant je navrchu krytu Airbagu kulatý: d6fb541f4e87451720c6b019de2c2ccff51b7c71 "nový" má "hranu": https://forum.skodahome.cz/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=http://img.auto.cz/news/img/galleries/2018-10/skoda_fabia_01_5a9cfa690725b.jpg&key=86397d58e08fa821e3b49b76dd744abc9da833eec22113cf96151a80ada62f07 Ale fotku přímo tvého volantu jsem nenašel, třeba udělali nějakou změnu.

To tlačítko "View" je docela nenápadné, ale absence telefonu a náhrada dalším nefunkčním tlačítkem je trochu nepochopitelná... (jasně, jsou v tom náklady...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty “gigantický” DLR je podle mě na to aby se vlk nažral a ovce zůstala celá. Neviděl jsem sice jak budou vypadat levnější paraboly, ale teoreticky ty DLR jsou schválně velký aby se do světla vešly paraboly. 

Nebo samozřejmě aby to nějak nekonkurovalo Polu (Octavii těžko)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šťastný to človek, mňa to naštvalo hneď v deň prevzatia auta.. :D

 

..a druhé naštvanie v ten istý deň bolo, že pravý späťák po zaradení spiatočky sa ani nehne! Táto funkcia sa náhodou neobjaví vo FL?

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, Habi001 said:

SVĚTLOMETY

Full LED světlomety s AFS – systémem adaptivních předních světel (volitelně)

Halogenová žárovka H7 + LED světla pro denní svícení (standard)

 

ZADNÍ SVĚTLA

LED zadní světla (volitelně, standard pro Monte Carlo a Style)

 

Skoda-Fabia-2019-1600-1d.jpg

 

Inac mne sa tento cerveny dekor palubnej dosky pre MC pozdava ovela viac ako tie predosle cervene plasty okolo radiacej paky ;)

int.jpg

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, MilanHos napsal:

Ty “gigantický” DLR je podle mě na to aby se vlk nažral a ovce zůstala celá. Neviděl jsem sice jak budou vypadat levnější paraboly, ale teoreticky ty DLR jsou schválně velký aby se do světla vešly paraboly...

 

Ta šířka DLR bude hlavně omezená tím, že se tam musí vejít žárovka pro blinkr. Další věcí je že ta technologie toho pásku za tím "krystalem" vypadá furt stejná, takže každá LED má zase svou "parabolku"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...