Přejít na obsah

Fabia III Facelift


Jan R.

Doporučené příspěvky

Co sa tyka DRL lediek, pred par dnami som pokusne dal do prednych blinkrov Osram LED ziarovky, a ked bolo zapnute DRL, tak smerovky boli dobre vidiet z kazdej strany aj za slnecneho dna, ale led boli zapnute stretavacie, a vecer, tak rozlisenie bolo o dost horsie. ako ked su tam obycajne ziarovky, tad LED isli prec. Asi preto tam ani do FL nedali LED predne blinkre, lebo by nestacilo dat iba poslednu diodu oranzovej farby, ale muselo by tam byt uplne ine technicke riesenie, ktore by bolo nepochybne drahsie nad limit, ktory bol povoleny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na té foto z benzinky to vypadá, jako když současnou FIII poštípaly do huby včely a ona takhle škaredě otekla :D. Ta maska a její spojení se světly mi trochu vzdáleně připomíná hjondé...

 

Ale dost, místní moderátoři mi stejně zatnou tipec tím, že se to stejně půjde na dračku v tom jim musím dát za pravdu. Je fakt, že firmy spíš víc zajímá finanční kalkulace servisních nákladů aut na operák, než ten opuchlej ksicht :blink:. Ale stejně se trochu divím, že se ten FC nedělal obdobně decentně jako na Citigo - tohle je za mě fakt mimo...

 

Jinak k posledním modelům naprostý souhlas s bojlerem a loskym.

Editováno: , autor: tom01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...