Přejít na obsah

Fabia III Facelift


Jan R.

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Takže facelift bez jediného zásahu do karosářských (plechových) dílů, chytré.:) Zaujalo mě, že LED nepůjdou s corner mlhovkami. A osvětlení středové konzole je prostě ambientní osvětlení?

 

Snad moc nezdraží, měla by si zachovat trochu odstup od modernějších koncernových sourozenců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je nějaký zásadní důvod, proč je to pro nás ostatní tajné? Kdyby ŠA otevřeně informovala o důvodech, proč něco není a proč něco naopak je, nebylo by to vůbec špatně. Takhle se akorát množí spekulace, např. kdy se mění modelový rok 2019. Já mám auto objednané začátkem února a už mi 3x odložili předpokládaný termín dodání. OK, ale proč? Kdyby mi to napsali, třeba to pochopím a budu tiše šoupat nohama a čekat... Auto jsem řádně objednal, zaplatil zálohu, čekal jsem a věřil, že smlouvu dodrží. Stát se může cokoliv, ale měl bych vědět co za tím stojí. A dobře, když ne úplně veřejně, což by asi ani nedávalo smysl, protože každý má jinou konfiguraci, ale do mailu by mi něco napsat mohli. Prostě se svým zákazníkem komunikuji,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen takové menší info k faceliftu.

Výbavy Active a Ambition budou mít v základu přední projektorové halogenové světlomety s LED denním svícením.

Tak jak to je zatím u výbavy Style, Monte Carlo a ScoutLine.

 

Nově bude mít výbava Style a Monte Carlo Full Led přední světlomety a zadní LED světlomety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspíš k ničemu. Telefon se bude zvedat stiskem kolečka (tak jak je to alternativně možné teď, v případě příchozího hovoru ze na Maxidotu zobrazí hláška o hovoru a stiskem pravého rolovacího kolečka lze hovor přijmout/odmitnout). Odmadne možnost vstoupit do menu telefonu bez překlikávání obrazovek... Aspoň tak jsme to pochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...