Přejít na obsah

Fabia III Facelift


Jan R.

Doporučené příspěvky

ETKA pise tvuj stejny udaj. No uvidime, asi bych to moc nehrotil.

Me osobne prave zaskocil vic rozmer 7Jx18" ... myslel jsem si prave ze to bude aspon 7,5J, prece jenom nevim jak hnudne by na tom uzkym disku vypadala prave ta pneu ;)

 

@ski1961 .... Octavie a Fabie je neco jinyho, do toho bych to fakt nezahrnoval a neporovnaval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám informace od kamoše co dělá ve Škodě že ten filtr pevných částic pro benál nebude jen tak, tak nevím co je na tom pravdy:

 

" To nejhorší teprve přijde. Filtr částic pro 1,5 TSI. Bez možnosti regenerace jako to má nyní nafta. "

 

Každopádně je to další hovadina která se odrazí na spolehlivosti motorů Tsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pitrsman no já mám ze škodovky mail starý cca 10 dnů, kdy jsem se na to dotazoval, zde je odpověd..u Fabií by to mělo být obdobné..

 

Vážený pane,
 
dohledali jsme pro Vás odpověď. Vozy Rapid 1,0TSI, vyráběné od KT31 budou opravdu vybavené GP Filtrem (GPF).
 
S přáním hezkého večera,
 
Karel Heřman
Informační linka
800 600 000
Editováno: , autor: ski1961
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ano, je to reflexni cervena nalepka, mam toho doma asi 50m :D jen me mrzi, ze neni moc pruzna, chtel jsem olemovat cely difuzor, ale krabatilo se to, tak jsem udelal jen takhle linku ala Ofce RS.

Jeste jsem chtel nalepit pruzky na ty dva vystupky na difuzoru, ale to moc neladilo, tak jen takto.

Tri casti ne :( kdyz je to samolepka, tak by to vypadalo divne oproti klasickym odrazkam v difuzoru ofce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@LukasonProblém je v tom, že zadní odrazka musí být homologovaná. To byla jedna z mála věcí, za kterou mě kdy na STK jebali: na staré motorce SPZtka zakrývala originální odrazku, tak jsem na rámeček nalepil nehomologované odrazky a šel na technickou. Ty šly šly dolů se slovy, ať si tam dam nějakou schválenou nebo SPZtku posunu víc nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...