Přejít na obsah

Fabia III Facelift


Jan R.

Doporučené příspěvky

To jsem nevěděl, že to O3RS má na 3 kusy. Já bych si to právě dal nad difuzor ne na něj. 

Nevim jestli na STK vůbec zkoumají jestli ty světla mají odrazku nebo ne. Podle mě ani nepoznají že v nich odrazka není pokud jim nevysvětlíš sám že tu odrazku na nárazníku tam máš z důvodu absence ve světlech. Popřípadě před STK zaměnit za původní pokud to bude mít stejné zapojení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pondělí jsem se právě dočetl, že dnes už startuje konfigurátor. V mobilu se dostanu na výběr Fábie a výbavy, ale nemá náhled a při spuštění garáže, kde se ladí doplňky se už jen motá a motá. Asi fakt raději počkají až na novináře aby se to dopředu moc nerozebíralo a budou postupně ladit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by bylo dobré, pak je jen divné, že v DE ty světla s čočkou nedostane ani Style v základu, když už nemá LED, ale prostě politika :/ 

 

Zajímavé je také jak se změní parametry s 1.0 TSI 81kW 6q

Nejvyšší rychlost           195 km / h
Spotřeba pohonných hmot ve městě je           5,6 l / 100 km
Spotřeba paliva mimo           4,2 l / 100 km
Spotřeba paliva v kombinaci           4,7 l / 100 km
Zrychlení z 0-100 km / h           10,1 s

 

Kdežto před FL má:

Maximální rychlost            196 km/h

Zrychlení 0-100 km/h            9,5 s

Spotřeba - město            5,4 l/100km

Spotřeba - mimo město            3,9 l/100km

Spotřeba - kombinovaná            4,4 l/100km

 

Stejné hodnoty jsou i ve Francouzském konfigurátoru (a taky jsou jen světla parabola nebo LED).

 

Dále v konfigurátoru to vypadá že už asi ani HB nemá celoplošný kryt motoru v základu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Habi001 napsal:

V Německu to mají jinak, u nás budou projektorové světlomety s LED denním svícením /tak jak známe z modelu před FL/

 

Pokud vim, jsou jen dve provedeni svetlometu - Full LED a zakladni FF 2xH7 vcetne LED TFL. Projektorova verze ne-e.

 

1226132540_FIIIFL_Headlights.thumb.png.d51850afbd37544a8498c29c9214c8fe.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě, kdo dělá ve Škodovce architekta konfigurátoru. Být jeho nadřízeným, tak je do konce roku bez prémií. To je tak těžké sestavit patch, nainstalovat ho na testovací prostředí, odladit, ještě jednou otestovat jeho instalci a pak to v noci překlopit? Náklady na potřebný hardware jsou skoro nulové a takhle vypadá celá Škodovka jako banda diletantů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...