Přejít na obsah

Fabia III Facelift


Jan R.

Doporučené příspěvky

@momogt predFL bola čierna strecha s panorámou súčasťou MC paketu. Avšak teraz po FL by mala byť panoráma (a teda čierna strecha) až príplatková výbava. Ak si pozrieš český konfigurátor, základné MC má strechu vo farbe karosérie.

 

Či to bude platiť aj pre slovenský trh, to sa zatiaľ musíš spýtať u svojho predajcu, na webe ešte nie je aktuálny cenník a ani konfigurátor pre slovenské FL MC. Ale predpoklad je, že to bude rovnaké aj u nás.

 

Každopádne sivý steel po FL s ledkami bude véééľmi zaujímavý! :palec2:

 

 

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V konfigurátoru na samotném autě asi těžko uvidí stropnici na fotce. 

 

Na fotkách od Lukasona taky nejde poznat jestli to MC má černou střechu(panoramu). Spíš mate černý spojler na 5. dveřích a ten je na každém MC po FL ať už panoramu má nebo nemá. Což nechápu proč to nechávají černý i bez panoramy. 

Kdyby alespoň ta absence panoramy v základu MC byla nějak vidět ve výsledné ceně, ale co jsem si tak konfiguroval, tak jsem si teda vždy všiml spíš opaku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pozeral som to aj u predajcu strecha bude vo farbe no nevadí. Ked tak folia to doriesi  :D. Kedže som zamestnanec v koncerne tak výbava je skoro plná :) teším sa nato . A Doma sme čisto škodováci doma bolo skodoviek vela . Otec sám mal aj F1, F2 a momentálne sa vozí na F3 v style plus výbave a je maximálne spokojny a mne sa páči F3 a aj F3 FL :) tešíme sa  :D momentálne brázdim na jednotkovej octavke poslúcha všetko je v poriadku ale povedali sme si chceme nové a tak volba padla na fabiu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 3. 2018 na 18:08, Mics0d napsal:

 Také jsem si nechal nedávno polepit střechu černou folii, která má imitovat panoramatickou střechu jako u MC. Za mě spokojenost, autu to dodává zase trochu "sportovního nádechu". :scooter:

Foliaset černá.jpg

Já myslím, že to není uplně marný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na fotce to vypada moc dobre, ale zalezi jake je to na zivo.

Nedavno jsem si nechal udelat cernou folii ala color concept a za me teda velke zklamani (za par dnu to slo dolu).

Folie je takova krabata a odrazy v ni nejdou videt jako v laku, nebo ve skle panoramy.

Je to proste jako u linky v kuchyni, cerny lak je top, cerna folie je nic moc.

Navic mi byl pri lepeni poskozen (porezan) lak na temer novem aute, takze za me folie uz nikdy, to si radsi priplatim za panoramu.

Editováno: , autor: Kamil07
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cjoctavian: Byl jsem ujisten, ze uz to delaji delsi dobu a folii jen nariznou, v zadnem pripade ji neproriznou :-(

Ted mam na aute skodu jako prase, firma to moc nechce resit a nakonec to snad vyresi soud.

Asi moc nepocitali s tim, ze se mi to nebude libit a za par dnu to sundam :-D

 

Lukason: Vidim to uplne stejne, MC delala vyjimecnym prave i ta panorama.

Editováno: , autor: Kamil07
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...