Přejít na obsah

Fabia III Facelift


Jan R.

Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, ski1961 napsal:

@Clerfayt MR2019 není od září, ale cca od 23.týdne, tedy cca kolem 20.6. od té doby už se vyrábí MR2019 a začal se prodávat cca od 8/2019..takže žádné září, to zdražení nemá z GPF žádnou souvislost, prostě a jednoduše se škodovka rozhodla už tak drahé Fabie a nejen je opětovně zdražit :-(

 

Jinak to zdražení je u některých modelů dost brutální, např u holátka Active nebo Ambition HB je zdražení o cca 25.000,-, když to porovnám zatím s cenou v konfigurátoru, kde to ještě není opraveno :-(

 

ski1961 nepleteš si to s tím zdražením o 25.000,- Kč nějak ??? Ony ty ceny v konfigurátoru začínají na motorizaci 44 kW (která se ale zatím ještě nedodává), ale nový ceník začíná motorizací 55 kW. Takže možná vidíš  rozdíl  první ceny v konfigurátoru a novém ceníku 25.000,- , ale je to rozdíl dvou odlišných motorizací. 

Editováno: , autor: DušanV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

No to jsem blázen !!!!! Tak dnes ráno tj. 22.10.2018 cca v 7 hodin  na webu Škodovky vidím u Fabie nový ceník ze dne 19.10.2018, o kterém jako o zdražení jsem komentoval viz. výše, ale teď odpoledne cca v 17 hod. 22.10.2018 je tam již zase původní ceník z 7.9.2018 ???  Ráno měli všechny modely škodovek ceníky ze dne 19.10.2018, i když jen u některých šlo o zdražení a teď v tuto dobu co to píšu, tam jsou původní ze září.  No mají tam ve Škodovce "pěknej bordel", jsem zvědavý co tam bude zítra ráno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@DušanV jj chlape, máš pravdu..já bral tu cenu v konfigurátoru, ale ta je s motorem 44 kW, takže když tam hodím ten správný motor 55kW podle ceníku, tak je to těch cca 5.000,- jak jsi psal poprvé..tak to se omlouvám za mystifikaci..

jinak, já jsem ted koukal na ceník na jejich webu a já tam tedy mám stále ten nový z 19.10. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...