Přejít na obsah

BiXenon AFS - problémy / závady


Xfire

Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

bouzel resim chybu Natáčení světlometů (AFS) octavia 3 rs 2015 hodne sem tady uz otom cetl ale bouzel sem nenasel odpoved a moc se mi nechce skouset pokus/omyl,

chybu to vypisuje pouze obcas pri druhem/tretim protoceni spinacky vetsinou zmizi,co me prekvapilo tak mi to vypsalo chybu i ve dne kdy svitilo slunicko a svitilo jen denni sviceni,prikladam i co ukazala diagnostika jestli uz nekdo resil stejny problem

Bez názvu.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

tak uz sem na tom tak ze chybu zatackova svetla afs vypisuje nonstop,tak sme dnes hodne laborovali ze svetlama postupne sme prehazeli vsechni 3 jednotky co jsou namontovane na svetle+vybojku z jednoho svetla na druhe a ikdyz se vse prohodilo diagnostika stale vypisuje chybu vykonovy modul levy svetlomet,pak sme skusily prohodit cele svetlo leve za prave a najednou to zadnou chybu nepise ,po vymene svetel jak maji byt zas pise chybu vykonovy modul levy svetlomet,nejake rady co stim ? o3 rs 2015

Editováno: , autor: Jarda Banan Kratochvil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

je možnost nějak vypnout funkci AFS (městský mód) ? nebo kdyby se dala nějak změnit hranice rychlostí :-) dal bych tam nějakou nesmyslnou... už mi šilhají oči..

 

při jízdě od 15 do cca 55km/h si svítí každé světlo jinam, při zatáčení se najednou potkají pak se zase rozjedou, při zastavení se zase potkají, po rozjezdu zase rozejdou.. chápu tu funkci, ale nechci ji, když jsem auto koupil, tato funkce byla možná vypnutá, po výměně čelního skla v autorizáku funkci možná obnovili, nebo smazali chyby 🙅‍♂️

 

image.thumb.png.db86756d368d75c362fc4e250da323d4.png

Editováno: , autor: kralikkk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 11. 2020 na 21:07, Stanson napsal:

Myslim ze ta funkce je aktivni jen pri poloze AUTO.

 

to mi úplně nepomůže, to vyřadí komplet funkci natáčení, chci vyřadit jen městský mod -> natočení levého světla více do leva (prostě chci aby svítilo stejně jako pravé) .. zítra kouknu co mi nabídne dlouhé kódování ve VCP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Ahoj, mam Octaviu 3 s bi-xenon prednymi svetlami, ktore ak spravne rozumiem by sa mali natacat pri zatacani a teda plnit funkciu prisvetlovania. Po nastartovani robia ten svoj "tanec" ked sa natacaju hore-dole a do stran - t.j. z toho vyplyva ze tam ta moznost natacania je. Avsak pocas jazdy to natacanie nefunguje (ani hmlove svetla neprisvecuju do zakrut). Ma niekto podobnu skusenost prip. info cim by to mohlo byt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Dobrý den,

začala mi na Octavii 3 combi r.v. 2015 vyskakovat tato hláška.

 

Po projetí VAGem to vypsalo tuto chybu:

 

1 nalezena chyba:
5276949 - Levý servomotor regulace sklonu světel
          C1085 15 [008] - preruseni nebo zkrat na plus
          Sporadická - Potvrzeno - Testováno od smazání paměti

 

Nevíte někdo co asi mohlo odejít ?

 

Nedělá to úplně pořád, ale dost často.

 

Děkuji za jakoukoliv radu.

 

Karel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na AFS natáčení světel - chyba

Ano, děkuji, z názvu to je zřejmé, ale nemám žádné zkušenosti s BiXenonem,

proto mám otázku, jestli je ten servomotor součástí světlometu a co se musí po jeho případné výměně vše nastavit.

Mám po ruce jen VCDS.

Předtím jsem měl Octavii I. , toto je pro mě nové.

 

Ještě tedy začnu tím, že pročistím konektor k světlometu.

 

Díky za jakýkoliv tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • Pawouk změnil název na BiXenon AFS - problémy / závady
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...