Přejít na obsah

Prohnutý práh oprava?


VAVAN

Doporučené příspěvky

Tento problém jsem taky řešil, bo předchozí majitel asi sednul na sníh a jsou trochu promáčklé obě strany. Vadilo mi to první 3 měsíce a po koukání po ostatních OII jsem zjistil že to je docela častý problém. Po půl roce jsem se rozhodnul že to nechám tak jak jak to je. Jakýkoliv zásah do karoserie se mi nechce dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promačkli je hodně ,ja sem měnil brzdovi kotouči na zadku a nešel mně zatočit ten pist na destičky na obou stranach tak sem nechal auto na paněnce a na heveru ,na dilně, a gdyš sem sehnal ten pripravek na pisty na druhyj den ,tak auto mně sjelo z hevera kteryj stal na asvaltu ale v nocy hodně pršelo, byla to velka blbost nechavat avto takle ale je pozdě. Ja chtěl sundat vevnitř plastovi kryty, odvertat par dir a nijak to vytjukat ale ja sem viděl na fotkach že je tam vystuzni trupka tak se bojim ji trefit, co myslite VY ŠKODOVACI .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prahy sa daju aj vytiahnut tak isto jak poskodena karoseria,blatniky,strecha .Pozri si link.

LINK: http://www.preliaciny.sk/galeria.html

Nic nevrtaj na karoserii a nevytukavaj aj tak to dobre nespravis a este si poskodis lak ktory potom bude treba opravit -gitovat+striekat..

Daj si to opravit tomu kto sa do toho rozumie. Budes to mat lacnejsie a hlavne bez nervov.. :)

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím,

dnes jsem si při mytí auta všiml, že mám promáčknutý práh u spolujezdce. Vůbec nevím kde se mi to mohlo stát...

 

Práh vůbec není odřený, není tam žádná známka o prodření.

 

Nevíte někdo jak to opravit ? nechá se to nějak vytáhnout zpět.... Nemáte zkušenosti ?

 

Děkuji za každou radu.

post-73822-0-80730700-1367659917_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem naživo, jak opravovali podobně poškozený prah jak máš ty ale na Fabii I.. Dělali to stejnou technologii jak je na videu...  Trvalo to asi 20 minut.. Jen je to když si to necháš udělat dost drahé, takže to nějak napodobit a udělat podobně svépomocí.. Protože ta Fábka stála něco kolem 3000,-..

 

 

EDIT: špatně odkaz..

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no svépomocí to půjde těžko, navíc k tomu nic moc nemám a nikdy jsem to nedělal. Spíš hledám zda to vůbec půjde a hlavně za kolik...

 

Kytovat nebo jakkoli do toho zasahovat se mi nechce, metoda PDR vypadá slušně, ale ta cena je fakt dost vysoká. Otázkou je zda to někde udělají za menší peníz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu Fabii dělali přímo v Autorizovaném servise, ale dělala to externí firma pro ten servis, takže jak firma, tak servis si dali přirážku na ceně... Takže kdyby se podařilo sehnat někde přímo někoho kdo to dělá, tak by to mohlo vyjít levněji... Jestli si pamatuji dobře, tak to byla firma karosar.cz .. Ale na jejich stránkách je ceník jen za opravy po kroupech.. Ale pokud by si je měl blízko, tak se zkus optat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...