Přejít na obsah

Android auto + Mirrorlink podporovaná zařízení


Doporučené příspěvky

To áno, funkcie čítania myšlienok Tasker ešte nemá implementované - to je jeho slabá stránka, aj keď aj to nechcenie by sa možno tiež dalo nejak zautomatizovať. :D

 

U mňa v 99,9% prípadoch chcem, aby to hralo.. a navyše to tlačidlo hneď po štarte nie vždy reagovalo na dotyk, resp. nie vždy hneď po dotyku chcelo prehrávať hudbu. Musel som buď odpojiť a nanovo pripojiť mobil alebo zapnúť prehrávanie ručne v mobile - avšak vtedy po ukončení jazdy mi mobil pokračoval ďalej v prehrávaní hudby. Za mňa to bola jednoznačná voľba, vychytali sa aj tieto AA muchy. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Som na tom rovnako ako všetci ostatní diskutujúci: Táto aplikácia nie je kompatibilná so žiadnym z vašich zariadení.

...a cez mobil nenájde vôbec nič. Ešte v utorok som stiahol najnovšiu verziu z apkmirror 4.4.xxx a žiadna zmena tam zatiaľ nebola.

 

Ale teraz čítam originálny článok:

https://www.androidpolice.com/2019/06/26/android-autos-fresh-new-interface-is-finally-starting-to-roll-out/

Asi sa nejaka chybička vloudila ujovi gúglovi, na nový update, ktorý možno už bude spojený s uvoľnením pre ostatné krajiny???. si asi ešte musíme počkať.

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Páni, mám otázku. Chcel som používať opäť po čase AA, aj som včera aktualizoval poslednú verziu, no už dlhodobo mi lezie z mobilu takýto blbý zvuk - "pípanie" - upozornenie. Používam Huawei P20 lite, no toto by mi šlo na nervy. Nemá niekto podobnú skúsenosť, resp. čo s tým? Video prikladám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedělá mobil takový zvuk třeba i doma při zapnutí do nabíječky nebo připojení k počítači? Zkusil bych to se stejným kabelem z auta. Pokud to dělá doma s jiným kabelem, ke problém v mobilu, možná v jeho konektoru, pokud jen s kabelem z auta, je vadný kabel, přesněji kontakty. Pokud to doma nedělá s žádným kabelem, tak mne zatím nic nenapadá.

Prostě je třeba zjistit, jestli a kdy se tento zvuk objevuje i mimo auto. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@noaid Šiel som presne tak ako si popisoval, pri nabíjaní v byte mobil ani nepípne, pri zapojení v aute takto reaguje aj bytoví aj používaný v aute. Na rovnako. Takto to funguje po cca posledných 4 aktualizáciách. Nuž čo, jediné riešenie je mobil dať do stavu ticho pri pripojení AA - a hotovo. Každopádne ďakujem za reakciu :palec2:.     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkaj, takto ti to blbne iba keď zapneš Android Auto, nie? Podľa videa predpokladám, že Waze ti stále dookola posiela upozornenie, kam máš ísť? Čo tak v mobile vypnúť upozornenia z aplikácie Waze? Alebo aspoň vypnúť zvuk pre Waze upozornenia?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@lenka75 tento týždeň som zaznamenal niečo podobné ako ty. Keď som vybral v navigácii cieľ, stíchla mi hudba, akoby mala prísť nejaká notifikácia. Lenže to stíšenie trvalo furt, len občas hudba začala hrať hlasnejšie a opäť pár minút stíšená hudba. Na mobile mi tiež ukazovalo notifikáciu s navigačnými povelmi. V nastaveniach oznámení som pre aplikáciu Waze vypol Waze Android Auto Notification a odvtedy ide všetko ako má. Hudba už stíchne iba keď sa ozve hlasová navigácia. Skús niekde vo svojom mobile nájsť podobnú položku.

344618775_2019-08-1018_52_52.thumb.jpg.06c7ac8d79a2707173deb0bc89ce1972.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...