Jump to content
czab

Android auto + Mirrorlink podporovaná zařízení

Recommended Posts

A ja nemam problem zmacknout tlacitko Play kdyz chci. A nekdy taky nechci. A na to je i Tasker kratkej :D 

To áno, funkcie čítania myšlienok Tasker ešte nemá implementované - to je jeho slabá stránka, aj keď aj to nechcenie by sa možno tiež dalo nejak zautomatizovať. :D

U mňa v 99,9% prípadoch chcem, aby to hralo.. a navyše to tlačidlo hneď po štarte nie vždy reagovalo na dotyk, resp. nie vždy hneď po dotyku chcelo prehrávať hudbu. Musel som buď odpojiť a nanovo pripojiť mobil alebo zapnúť prehrávanie ručne v mobile - avšak vtedy po ukončení jazdy mi mobil pokračoval ďalej v prehrávaní hudby. Za mňa to bola jednoznačná voľba, vychytali sa aj tieto AA muchy. :lol:

Vyskusajte, v clanku pise autor, ze mu islo nainstalovat AA z google play... Mne stale ukazuje ze v mojej krajine nie je podporovane... Dokonca aj v komentoch pod clankom to ludom nejde... Ale autor dal screen, ze mu to slo... Mozno neaky bug alebo to budu sirit a pustat postupne...

V ktorom článku? V tom od noaida o príspevok vyššie? Nič také ako AA z GP tam nevidím.. 

Som na tom rovnako ako všetci ostatní diskutujúci: Táto aplikácia nie je kompatibilná so žiadnym z vašich zariadení.

...a cez mobil nenájde vôbec nič. Ešte v utorok som stiahol najnovšiu verziu z apkmirror 4.4.xxx a žiadna zmena tam zatiaľ nebola.

Ale teraz čítam originálny článok:

https://www.androidpolice.com/2019/06/26/android-autos-fresh-new-interface-is-finally-starting-to-roll-out/

Asi sa nejaka chybička vloudila ujovi gúglovi, na nový update, ktorý možno už bude spojený s uvoľnením pre ostatné krajiny???. si asi ešte musíme počkať.

:)

Heh.. nejak som si ani neuvedomil, že už aj mne to začalo kecať po slovensky...

Mal som namysli, že mi to píše po slovensky. Ale vlastne aj kecá, ak dám prečítať nejakú doručenú správu. Ale to už vlastne od začiatku...