Přejít na obsah

Litá kola


igorSN

Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, Kamil07 napsal:

Nabizim na vymenu moje cerne Vigo 16" s pneu Kumho Ecsta HS51 215/45 R16 (DOT 4919), za Matone 15" s pneu 185/60 R15, idealne taky v cerne barve a v zanovnim stavu.

Kola i pneu maji aktualne najeto pouze 500 km, perfektni stav, doplatek dohodou.

Bohuzel jsem se unahlil pri vyberu a radsi bych 15".

Nabidku prosim do SZ. Diky.

PIC_5JA071496J_FL8.jpg

@Malta @Barenasparena Nestálo by to za výměnu černých Matone?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Kamil07 napsal:

Nabizim na vymenu moje cerne Vigo 16" s pneu Kumho Ecsta HS51 215/45 R16 (DOT 4919), za Matone 15" s pneu 185/60 R15, idealne taky v cerne barve a v zanovnim stavu.

Kola i pneu maji aktualne najeto pouze 500 km, perfektni stav, doplatek dohodou.

Bohuzel jsem se unahlil pri vyberu a radsi bych 15".

Nabidku prosim do SZ. Diky.

PIC_5JA071496J_FL8.jpg

Nabízím úplně nová kola Matone 15´´ vč. úplně nových pneu - nejetých (bohužel nejsem teď schopný říct značku pneu, jsem v práci). Kupoval jsem je s novým autem v listopadu 2019, ale na auto šly rovnou zimní, takže tyto letní mi (zatím) ještě jako úplně nové, nejeté, leží v garáži. Jediný zádrhel - jsou stříbrné.

Editováno: , autor: Rapid1.0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JendaII: Jezdi se na nich hur, nez jsem cekal, 15" by mi asi bohate stacily.

Auto uz se mi zda dost tvrde, na dobre silnici je to v pohode, ale bohuzel jsme v CR.

Jako neni to uplne tragedie, ale nejsem na 100% spokojeny, proto vymena s adekvatnim doplatkem (nebyly uplne levne).

 

Rapid1.0: Promyslim, ale stribrne asi ne.

 

Dalsi nabidky prosim do SZ, at to tu nezasirame.

Jen dodam, ze mam zajem o origo cerne, lakovane dodatecne ne.

Editováno: , autor: Kamil07
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Martab napsal:

@Malta @Barenasparena Nestálo by to za výměnu černých Matone?

zní to lákavě, ale za prvé, Baruš nemá moje černé Matone a já na svoji atmošku nechci dávat větší kola a zvyšovat si náklady za gumy a předpokládám že ani ona ne a za druhé, já mám gumy na Matonkách už tak na 10-15t km jenom. Ale dík za tip :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Zdravím a prosím o radu. Vybírám alu disky na F3. Chci 17", které by dle TP měli mít ET 46. Kromě originálních disků je tím, ale značně omezen výběr. Otázka zní: kola s ET 38 by měli problém s délkou originálních šroubů nebo ne? Tuším, že ET 43 asi ještě ne, ale...zkušenost s tím nemám. Bylo by třeba dokoupit delší šrouby nebo ještě ne? Nevyčnívalo by kolo už moc ven a netrpěl tím práh od kamínků? To, že by tam mělo být to co má je mi samozřejmě jasný. Díky za zkušenosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je tu několik aspektů ... změna geo nápravy, může ovlivnit nestejnoměrné sjížděni pneu, popř. namáhání dílů nápravy a jejich poškození, STK (jsou taková, která to kontrolují podle TP) a v neposlední řadě, v případě nehody a uplatnění havarijka, to může pojišťovna posoudit jako důvod k odmítnutí pojistného plnění  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka pojišťovny, TK atd. je mi jasná. Na to se neptám. Jde mi spíš o to, jestli to někdo má a jezdí mu to nebo ne 🙂. O změně jízdních vlastností jsem četl. Minimální rozdíl v ET by ale podle mě neměl snad mít vliv na nějaké další díly. Minimálně bych se i tak tedy držel ET nad 40. Třeba nakonec sáhnu po originalnich ALU a otázka je zbytečná, ale i tak mě to zajimalo. Když si vzpomenu co všechno jsme nacpali na auta při tunění našich Favoritů, trojkových golfů atd. před 20 lety😅. Každopádně díky za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Nechci kvuli takové pitomosti zakládat nové téma, a s litými koly to souvisí.

Má někdo zkušenosti se zaseknutými čepičkami ventilků? Nejspíš mi zreagoval levnej čínskej hliník těch čepiček se solí a “zarostlo” to. Nechce se mi to moc rvat, abych nevyrval celej ventilek. Jde to nějak i bez celkové výměny ventilků? Díky moc.

8B3A1EBB-5F3A-47FF-83B4-D720DD8EC26C.thumb.jpeg.d508d7a1401f979f719c464d284c90bd.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aspoň ti ich nikto neukradne! :D

 

Ja som tam zvykol nastriekať WDčko alebo podobný sajrajt a za chvíľu sa to aj za pomoci kombinačiek uvoľnilo. Odvtedy furt pod kovové čapičky dávam kvapku oleja a vydrží to celú zimu.

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...