Přejít na obsah

Litá kola


igorSN

Doporučené příspěvky

Chtěl bych vidět jak to wd v zarvaném závitu fungovalo, ale dobře, rozumím. Na forech čtu jak se univerzálně radí na vše jen WD. Jak jsem psal, není echt konzervant a ani mazadlo, na to je moc suchý. Ale čistidlo je vynikající. Luxusně se s ním čistí zbraň, ale i taky zapečený karbon třeba na chromových dílech motorky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie som fyzik ani chemik, čiže netuším princíp, ale funguje to. Aj oficiálne sa tieto sajrajty predávajú aj ako penetranty na uvoľnenie zhrdzavených skrutiek. Až sa najbližšie k nejakej dostanem, spravím ti fotodokumentáciu. :) Súhlasím, že na mazanie to určite nie je.. ale to už je veľmi OT...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
V 28. 2. 2021 na 18:54, ben06 napsal:

Chtěl bych vidět jak to wd v zarvaném závitu fungovalo, ale dobře, rozumím. Na forech čtu jak se univerzálně radí na vše jen WD. Jak jsem psal, není echt konzervant a ani mazadlo, na to je moc suchý. Ale čistidlo je vynikající. Luxusně se s ním čistí zbraň, ale i taky zapečený karbon třeba na chromových dílech motorky. 

Přesně tak. Mastné to sice trochu je, takže když se to dostane do brzd (kdyby to chtěl někdo použít třeba aby se mu "nelepila" kola k nábojům, tak opatrně), tak malér, ale ani na ty zbraně to nepoužívám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Jj, a gumu zalepim zvejkou ;-)

@brrmnetusim... puvodne jsem myslel, ze takovy ten zeleny plastovy sloupek, ale rana prisla driv a predek je ok. Neco tam proste lezelo, ale nemel jsem odvahu se tam jit podivat (kvuli provozu - kdo to zna I3 pred Benesovem jak se tam stridaji dvojpruhy, tak na konci jednoho z nich). Na kamere je videt jen nejaka hranata vec, tezko rict co. Ale retarder by tam byt nemel. Musim si tam nekdy za svetla pribrzdit, jestli to tam stale bude. Jinak bych chtel virtualne podekovat bilemu Karoqu ze brzdil. Jinak to asi dopadlo mnohem hur...uz jsem si moc veril, tak prisla lekce.

Jeste rupnul podbeh, takze ten pujde taky vymenit. Tlumic vypada, ze to prezil. Bude se muset udelat geo, ale auto nastesti nikam netahne, rizeni nevibruje a snad nic dalsiho se nikde neurvalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi niečo odpadnuté z nejakého náklaďáku. Vzhľadom na obrovskú dieru v disku ešte všetko celkom dobre dopadlo a vlastne si mal aj šťastie v nešťastí. Toto mohlo dopadnúť aj omnoho horšie. Ja by som asi volal policajtov, nech preveria miesto činu, aby sa to nestalo aj niekomu inému. Držím palce, aby sa neobjavili žiadne ďalšie škody! 🤞

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja to sem dam... ale jen screenshot z kamery. 

wtf.thumb.JPG.d631c558415d160e19c74e67edf80d28.JPG

Je to v mistech, kde jsem davno nemel co delat v rychlosti pres sto - asi proto takova destrukce.

Dalsi stesti, ze ulomky ALU se nedostaly do brzd nebo kamsi.

Par desitek metru vpravo je odbocovak a sjezd, kam jsem to nastesti stahnul a v bezpeci tam mohl vymenit za rezervu a nakonec dojet do cile a zpatky.

Nic dalsiho se tam za tu dobu nestalo. Na kamere je videt, ze i ty dva, co jsem predjizdel, pak projeli vzapeti kolem...

Jinak vzdy jsem si myslel, ze kdyz se stane neco takoveho, tak jde auto do smyku a ven ze silnice, ale nic takoveho se ani chvili nedelo.

Jak prisla rana a zaclo to drncet, sel jsem na brzdy, vzapeti do odbocovaciho a na blikacky...to bylo behem asi 30ti vterin. 

Normalne jsem tam zastavil a zacal si chystat vestu, ale pak jsme se shodli ze bude lepsi ten kousek pomalu popjet a vyjet ven at do nas jeste nekdo nevlitne.

Tam jsem to odstavil, sel dat pro jistotu trojuhelnik a na blikackach to vyheveroval a prehodil rezervu. Puvodni kolo jsem hodil do kufru a asi behem pul hodiny jsme odjizdeli.

Samozrejme zacal hlasit ztratu tlaku v levem prednim, takze na dalsi benzince jsem jeste zkontroloval utazeni, vyresetoval a protoze auto jelo, nic dalsiho se nerozblikalo a v rizeni nebylo nic neprirozeneho, auto reagovalo normalne, tak jsme pokracovali podle planu na vikend.

No a tim bych to asi uzavrel, uz jsem se stejne nejak rozkecal mimo tema. Asi jsem to mel dat spis do bouracek...

 

Editováno: , autor: epo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...