Přejít na obsah

Litá kola


igorSN

Doporučené příspěvky

@Peťa Shvecik Ty 16” kola v akci bych pořídil co nejdřív, dokud ta sleva stále platí. Můžeš si to nechat poslat na adresu prodejce a když si je půjdeš vyzvednout, tak se rovnou domluvíš jestli jsou ochotní ty kola s tebou protočit. Možná budou požadovat aby jsi pořídil i pneu přes ně, což by už mohlo celkově vyjít dráž.

 

Potom je jednodužší ty 15” prodat svépomocí a buďto se podaří prodat jen pneu a disky ti zbydou na zimu, nebo prodáš komplet a na zimu seženeš jiná kola. Budeš na to nějakej ten měsíc mít čas něco sehnat. Já třeba chci prodávat komplety 15” Alu Carme se zimníma continental TS860, 2 roky ježděné. Alu Carme jsem kupoval už ježděné, lakované, takže by to nebylo ani drahé. 

No a 16” letní pneu by jsi pořídil sám a jaké chceš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nechci zakládat nové téma, tak se zeptám zde (snad se admin nebude zlobit). Na fábii co jsem koupil mám 15" plechové ráfky. Budu kupovat originálně vrtaná ALU kola. Dle všeho by mě mely pasovat šrouby co ted mám na aute a nemusel bych mít dvě sady šroubu? Je tomu tak? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám za to že pokud je u kol uvedeno "originálně vrtaná", tak to znamená, že mají kulovou hlavu viz např. z jednoho webu 

 

"Originál vrtaná: Kola jsou originálně vrtaná, použití sériových šroubů/matic z vozidla. Součást balení nejsou šrouby/matice."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Torino 17" - čierne brúsené - za 105 EUR? Akože až taká bomba cena to nie je, ale na originálne 17ky veľmi slušné....

https://eshop.skoda-auto.sk/eshop/sk/b2c/kolesa-z-lahkej-zliatinyx/koleso-z-ľahkej-zliatiny-torino-17-pre-rapid-5ja071497p-fl8x/0/1/24/43/1001

V českom škoda eshope som ich nenašiel.. akurát tento eshop po 2700kč..

http://www.automrazik.cz/nove-dily/alu-kolo--hlinikovy-disk-torino-skoda-rapid--fabia-iii-7jx17-et46-5ja071497p/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...