Přejít na obsah

Litá kola


igorSN

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj,

Mám fabku combi 1.4 TDI 77 kW (2017) a chci si pořídit litá kola, zajímalo by mě, jestli se na ni vlezou 16" a případně jestli je jedno jak vysokou pneumatiku tam dám, nebo jestli je tam už nějaké omezení (aby se to tam vešlo a dalo se naplno kolem otáčet)

Díky moc!

J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vojdu sa od 14"do 17", v krajnom prípade do 18". 14" ale len pre menšie brzdy, TDI asi nepoužiješ.

mimochodom, všetky rozmery by si mal mať vo veľkom TP

 

napríklad moja Fabia III Combi, 2016, 1.2 TSI 81kW:

185/60 R15 84H 6Jx15 ET38
185/60 R15 88H 6Jx15 ET38
215/45 R16 86H 7Jx16 ET46
215/40 R17 87V 7Jx17 ET46
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

uz pres pul roku hledam po inzeratech / cekam na slevu na https://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/hlinikove-disky/kolo-z-lehke-slitiny–italia-7-0j-x-16“-6v0071496--fl8x/0/1/24/43/1001

 

bohuzel bazary jsou plne jen klasickych stribrnych :( tyhle jsou mi prijde hodne  raritni, nazivo jsem je videl jen jednou. kdyby cirou nahodou nekdo prodaval / vedel o sleve na nove, dejte prosim vedet 

Editováno: , autor: karlosx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V našich končinách ich má pomaly každá tretia F3, keďže ich dávali sériovo k slovenskej akčnej výbave. Strieborné boli nejaký rok dozadu na oficiálnom eshope v super akcii, takže mnohí ich asi nakúpili na špekulatívne účely a teraz nimi zapĺňajú bazár.

 

Inak do pozornosti dávam aj takéto čierne brúsené Savia.. podľa mňa auto s R17 Saviami by bol ešte väčší cukrík ako s R16 Italiami. Ale je to vec vkusu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu taky napsat? ?

 

Stalo se. ?

 

Jaké pneu na ty 17ky vlastně dát? Nejsem nijak náročný, jezdím normálně. Přemýšlel jsem nad:

 

Matador MP 47 Hectorra 3

Barum Bravuris 3 HM

Sava Intensa UHP 2

Nexen N Fera SU1

 

Recenze od lidí jsem již prolezl, ale moudrý z toho nejsem.

Editováno: , autor: Znedlob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...