Jump to content
lenka75

Litá kola

Recommended Posts

Ahoj lidičky. Mám dotaz. Co říkáte, mam koupit lítá kola v AutoKelly a nebo je lepší koupit origoš ve š-eshop? Jedná se mi o kola 15" černé na pneu 185/60

PIC_6V0071495C_FL8_1.jpg

Já bych hlavně 15” nebral černý. Ještě víc opticky to kolo vypadá v černé menší než už je. 

Diky za reakce a foto ukázku. Jen doplním, že mam barvu červenou corrida, tak mi přišlo, že když jsou tam černý plasty a maska, tak by tomu slušelo i černý kola... u tý modrý barvy auta jsou docela nevýrazný-splývají...

Edited by JendaII

To je Monte Carlo? K MC vypadají dobře černé broušené kola, ale čistě černé bych nedával, kór né v R15. Ale jak vždy říkám, pokud se to líbí majiteli, tak s tím problém nemám :) 
Ikdyž je pravda, že černá a červená k sobě ladí, ale já jsem spíš pro opačnou kombinaci :) 

Nee... Trumf.... Mám na tom nový gumy 15" ale na plechu. Rád bych litá, ale nechce se mi kupovat kvůli tomu nový gumy.... Plechy bych pak použil na zimní.

A stříbrný se mi na tom moc nelíbí.

Aha, zrovna jeden tady z fóra nahodil ty černé na červeného Trumfa:

IMG_20180406_085845.jpg

Jako nevypadá to špatně, asi lepší než na té modré, ale ty kola prostě zanikají.

• Upvote 1

Ahoj Mertab. Zrovna jsem na tu fotku taky koukal v jiném tématu a chtěl jsem ji sem dát taky.... Předběhl jsi mě:D Máš pravdu, taky zanikají.... Můj závěr je tedy takový, že jdu do stříbrných....-_-

• Upvote 1

Souhlas, černá je dobrá, ale chce to rozbít nějakým broušením a větší rozměr. Já volil trošku "kontrastnější" kombinaci, ale to by se k červené nehodilo :D

Tak jsem tu tvou foto našel... Ty červený kola tý černý sluší hooodně.... Jo, chce to výraznější barvu kol, než je černá.....

Černá kola musí mít nějaké broušení, aby to vypadalo:
full?d=1433709675

Čistě černým nepomůže ani větší rozměr... (R17)

dsc_0427-jpg.84118

EDIT: čistě černé R16

big-5742227856.jpg?v=1

Edited by Martab

Jojo musíte dávat takový fotky kde nezaniknou :D Ale stejně mě štve že nedávají na MC broušený :wallbash:

86258D7F-62CF-4A78-B204-786D8661B819.thumb.jpeg.33e0c258800492371188cab33accaf3f.jpeg

• Upvote 2

MilasHos: Černý prodej (zájemců o neviditelná kola je stále dost :)) a kup broušená. Easy. Cenová ztráta nebude vysoká. A se štěstím třeba i negativní = zisk ;)

To bych na kola nedal nikdy v životě. 

@MaverickTo bych mohl během zimy, ale musel bych mít větší rezervu peněz než bych prodal ty černý. A to já mám teď jiný výdaje než na auto, stačilo mě letos shánět zimní gumy na Dione :D 

Tak u toho MC je tam aspoň ta linka kolem kola, což přecejen aspoň mírně oddělí tu pneu od disku (není to moc, ale lepší než nic).

EDIT: @osobne když už zvýrazňovat kola červenou, tak pořádně :D
2.jpg

Edited by Martab