Přejít na obsah

Výměna čelního okna


Tomas427

Doporučené příspěvky

Možná máš s tím snímačem pravdu, u renaultu a fordu to je v té kapličce, zkoušel jsem to rukou zakrývat a světla se zapla. Tady jsem to ještě nezkoušel, takže nevím jistě. Každopádně chtít 4,5k za plast s kouskem čalounění je celkem mazec.

 

Každopádně díky za info, tak snad to poslouží jako info pro další, koho to potká. Příště raději někam ke sklenářům..

 

L.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dáva sa nové lepidlo ktoré sa oficiálne nedá objednať doteraz , takže sa to rieši cez spriatelené autosklá kde vedia ten "gél" znovu naniesť na pôvodný senzor ktorému nič nie je ,... je to pekne naprd riešenie , hold niekedy v OII, SII,Yeti a podobne to bolo moc jednoduché a funkčné tak prečo to nezmeniť , a vymeniť normálne zrkadlo za polovičné ...  inak oficiálne riešenie je zatial len výmena celého senzoru čo poisťovňa neznesie 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Pridavam sa do klubu :( ... na dialnici odletel kamienok od dodavky. Rana to bola riadna a dierku v skle bolo vidiet hned. Po asi 10 min bolo pocut hlasne puknutie a uz to islo ... pre istotu som to vycistil a prelepil priehladnou foliou. V noci uz mrzne, tak aby to nepokracovalo. Da sa na tom legalne jazdit? ...alebo riskujem, ze mi policajt zoberie technicak? (prasklina v zornom poli).

20161209_193632_1280x720.jpg

20161209_194030_1280x720.jpg

20161209_210709_1280x720.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě se lepí pouze drobné prasklinky, nad 2 cm prasklina a v zorném poli se automaticky mění. 

Mics0d například ve svém tématu ani prasklinu neměl ale jelikož bylo poškození v zorném poli tak mu sklo vyměnili. Asi vědí co jsou dnešní skla zač a nechtějí riskovat prasknutí po lepení nebo si to nedovedu jinak představit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše MilanHos. Taky mi odlétl kamínek na okno a uštíplo to sklo na dvou místech kousek od sebe. Podle mě to nebylo nějak hrozné a myslel jsem, že to jenom zalepí. Je to prý v zorném poli, tak sklo je úplně nové. 

Editováno: , autor: Mics0d
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak po tolika zásazích, co uz jsem koupil je vlastne s podivem, ze az ted...

Mala dubka, ale je tam - nastesti to je za zrcátkem ze strany spolujezdce, takze to ještě není tak akutni, ale budu to muset poresit, dokud mam tu pojistku na skla :(

 

WP_20170212_017[1].jpg

WP_20170212_014[1].jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poplatek 10eur? Za neco, za co nemuzu? wtf?

Ja nasel na netu, ze vyplnit formular od ASFINAGu a bud jim poslat slepenou znamku s potvrzenim a spodni casti kuponu a oni poslou novou. Anebo si koupit novou za vlastni a pak poslat zadost s cislem uctu a vyse jmenovane doklady a oni to proplati...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja ked som menil rakusku dialničnu znamku z dovodu ze som mal rozbite okno ako ty, tak som to riešil takto. My chceš povedať ze ťa tych 10 euro zabije hej ? :D

 A chcem ešte dodať ze nemusis nic posielať a chodiť na poštu len zastavíš na hraniciacha vybavene.

ano potrebuješ tlačivo ze ti vymenili okno a aby si mal pri tom tlačive aj tu poškodenu dialnicnu znamku. 

za ten poplatok ti ju vymenia..

 

No skus a daj vedieť ako si pochodil. 

Editováno: , autor: safi288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceska je v pohode. Jde sloupnout vcelku. U rakouske tam zustane kousek te orlice. Maji to tak chranene proti prenosu. Nepise se na ni RZ jako u ceske.

Sice mi ji taky slepili, ale je takova rozostrena jak kus toho "alobalu" chybi. Zkusim ten formular z Asfinagu. 10e je sice prd, ale z principu se mi prici platit hodnotu 10d znamky kvuli necemu, co jsem si sam nezpusobil. A co kdyz za mesic chytnu dalsi sutr?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...