Přejít na obsah

Výměna čelního okna


Tomas427

Doporučené příspěvky

 Tam je len priehľadné "okienko", v skle žiadny kód  VIN nie je, takže výmena skla kôli VIN je bezproblémová.

Okrem toho písmo je už na pohľad "kvalitnejšie, ostrejšie " a menšie ako keby ten VIN kód niekto pieskoval. I keď na tom mieste si samotné pieskovanie neviem predstaviť.

Editováno: , autor: Effendi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, orinhd napsal:

Tak nevím, zda si rozumíme :)

 

Myslím ten VIN, co je v předním  skle vlevo dole u řidiče.

Tenhle VIN neni ve/na skle, ale pod nim na karoserii. ve skle je akorat pruzor, kterym je videt. To sklo, co jsem dostal, je original pro F3 uzpusobene pro instalaci destoveho senzoru, s tim "klipem" na parkovaci listky a s pruhledem pro VIN - i je to tak nejak popsane ve fakture, co jsem dostal. (Muzu sem pak hodit cislo dilu az se vratim ze sluzebky)

Takze je to vse koser a bez obav ;)

Editováno: , autor: epo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, mischicka napsal:

Mám origo pískované VINy a na čelním není, ale asi klidně být může, když jsi ho tam měl.

mám právě pocit, že žádně "origo" neexistuje. Respektive, že to nedělá továrna, ale až dealerství, tím pádem to může udělat jakkoliv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Wittmann napsal:

mám právě pocit, že žádně "origo" neexistuje. Respektive, že to nedělá továrna, ale až dealerství, tím pádem to může udělat jakkoliv

 

Přesně tak, i u mého nového vozu před vyzvednutím, prodejce na všechny okna i tedy čelní vyleptal VIN kód.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepozorujete nekdo zvysenou hlucnost po vymene celniho skla? Po vymene skla jde vic slyset motor a ozyva se i zvlastni zvuk, dle meho od prednich tlumicu. Jakoby "foukani", "profukovani". Jde slyset pri najeti na kanal, diru, prakticky jakoukoli nerovnost.

 

"foukani" se mi zatim nepodarilo reklamovat, servisak co jel v aute nic neslysel. (jel jsem s nim a to "foukani" jsem slysel). Mam pocit ze s reklamaci hlucnosti po vymene skla to bude stejne. Meneno bylo v autorizovanem servisu skoda.

Editováno: , autor: arf_soul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsem měl u své i30, kde bylo menene sklo předchozím majitelem. 

Zvuk mi přišel jako bych měl pootevreny okýnka, na dálnici to bylo slyšet dost. 

Pak když pršelo nebo tál sníh, tak mi z A sloupků kapela voda. 

Zajel jsem u nás do skloservisu, chlápek zevnitř zajel spachtlí pod sklo a zjistil, že tam není skoro žádný lepidlo. Po celém obvodu bylo cca 30 cm a divil se, že to tam vůbec drželo a to sklo nevypadalo :D

 

Takže doporučuji to ověřit. Ta voda pak snadno nateče kam nemá, mně kvůli tomu přestala i30 startovat, natekla voda do konektorů, které zoxidovaly, ale to naštěstí šlo opravit doma, jen byla pekárna to najít. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...