Přejít na obsah

Výměna čelního okna


Tomas427

Doporučené příspěvky

Chlapi, ted tu resime tu rakouskou...

Postup je popsan zde: http://www.asfinag.at/toll/toll-sticker/faq (rozbalit treti bod faq...)

Dneska jsem vystal tu frontu a priblizne za stejne penize, co chteji za vymenu na hranicich, poslal tu starou ASFINAGu. Uvidime, co se vrati...

Ke znamce jsem pribalil kopii VTP, kopii faktury od sklenaru, spodni ustrizek vinety a ucet z benzinky, kde jsem to v prosinci kupoval.

Ok, ten dopis stal asi stovku (Kc) ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to máš velkej skok mezi těma možnostma. Ideál by byl mezi 350-400€ skus se poptat v jiné pojišťovně. Ale když nepojedeš do autorizáku tak bohatě na čelní sklo stačí 300€, možná i na autorizák. Ještě důležitý jakou má spoluúčast u jednotlivých pojištění.

Mě dali do Škofinu 10000 a prej by to stačilo na všechny skla tak nwm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, třeba nějaká nárazová vlna vysklí všechny okna co já vim. Prostě mě to bylo prezentováno že se jedná o připojištění skel, VŠECH sklel, nejen čelního a že sjednaná částka by vyšla na všechna skla kromě panoramy což je pochopitelně součást karoserie. Reálnost že se rozbije víc skel než jen čelní bych neřešil. Kdyby šla pojistka skel použít i na vandalismus, neváhal bych.

 

Korpík: asi použili předražené lepidlo od Würth :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I těch 50 je mooc. Vem si že výměna bude stát 260€ a z toho 50 budeš platit ze svého. 

Ber 300 bez spoluúčasti. Ty eura sou hrozný já vlastně nikdy nevím jakej kurs mám používat když jde o slováka :D Jestli slovenských 30sk nebo česchých 28kč za euro abychom si cenou rozuměli :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, MilanHos napsal:

I těch 50 je mooc. Vem si že výměna bude stát 260€ a z toho 50 budeš platit ze svého.

Ber 300 bez spoluúčasti. Ty eura sou hrozný já vlastně nikdy nevím jakej kurs mám používat když jde o slováka :D Jestli slovenských 30sk nebo česchých 28kč za euro abychom si cenou rozuměli :D

Prdlačky, 50€ je 1250,-, to přece není taková darda. Důležitější je o kolik mu která varianta prodraží nebo zlevní pojistku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...