Přejít na obsah

Loupání do řízení


czab

Doporučené příspěvky

Nevím kam to zařadit tak to dám do podvozku.

Mám problém s tím, že po nastartování mi něco lupe do řízení. Je jedno na kterou stranu točim volantem, prostě tam něco preskakuje.

Měl jsem to už jednou na reklamaci a tam mi řekli že je to normální a je to nejspíš zámek řízení.

Nicméně mě to strašně sere a prostě není normální, aby mi něco lupalo do řízení.

Pozoruje někdo stejný problém?

Editováno: , autor: czab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím se bohužel 100% neví, už týden stojí v servisu a čeká se na novou ECU motoru, prý to asi bude tím. Rozsvítilo se ECU a auto spadlo do nouzového režimu, po pár km se přidala kontrolka motoru (kontroly výfukových plynů), to už jsem to vypl a volal asistenčku, auto jelo na 2-3 válce a klepalo se jak ratlík - 1.2 TSI 81kW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

jojo po najetych 18 tisicich to loupe jako krava, vetsinou po vetsim rejdu v male rychlosti to tam slysitelne lupne, fakt netusim co ti technici pri (ne)testovani auta nez ho pustili do vyroby delali, je to jeden fail za druhym... 

Ca za 14 dni zkusim protekcne jiny servis a hodim jim to na hlavu, spolecne s tim mlacenim ulozeni prevodovky, ktery maj asi z principu taky zakazano slyset. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Dnes jsem zkoušel reklamovat loupání a neúspěšně. Už toho mám dost. Technik ráno uznal, že to cítí a slyší a odpoledne když mi volal, tak "omlouvám se, ale závada se znovu neprojevila". Reklamovat škodovku je hrůza...

Odesláno z mého SM-G903F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Nechci zakládat nové téma, ve volantu mi nic slyšitelně nelupe ale najednou začal mít volant jakoby krokový chod, není to plynulé otáčení volantem ale jakoby to chodilo v zubech. Je to cítit ať už při stojícím voze nebo při jízdě a jen při takřka centimetrových pohybech. Stalo se to už někomu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...