Přejít na obsah

Citigo MR 2017


technikus

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Já s tím nesouhlasím ohledně spotřeby. Jelikož když má nádrž na CNG (11 kg - zřejmě nějaká změna, jelikož já mám v mr. 2015 12 kg) tak nemůže ujed nějakých 220 km na celou nádrž při spotřebě 3,8 kg. To je průměrně za 5 kg, a to ikdyž najedu já na dálnici vymažu údaje a dám plný a "poletím" třeba 100 km tak se na takovou spotřebu nedostanu.

Jinak se zbytkem i souhlasím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 9. 2016 at 12:11, sansk8 napsal:

Možná je to trochu off topic, ale pokud budete mít někdo zájem a ještě jste si nevšimli, tak na eshopu Škoda mají prahové folie na Citigo 3D za parádní cenu 80,- (původní cena 900,-). Doufám jen, že nejde o chybu v eshopu a sleva nějaký čas vydrží.

 

http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/vnejsi-vybava/dekorativni-prahove-folie-citigo-1st071310dx/0/1/24/43/1001

Zdravim, nedaji se ty folie nejak rozumne upravit pro 5D? Nezkousel to nekdo, protoze za tu cenu bych to i upravil nuzkami.

 

S tou spotrebou v clanku taky nesouhlasim. Dalnice sam 135-145 km/hod spotreba 3.7 kg/100,  ale po silnicich se da jezdit v klidu za 2.8 aniz bych nekoho brzdil, pokud nespecham tak i za mene. Hodne zalezi na stylu jizdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...