Přejít na obsah

Citigo MR 2017


technikus

Doporučené příspěvky

- automatická klimatizace
- nový infotainment
- dešťový a světelný asistent
- LED denní svícení v hlavních světlometech
 

 

více k MR2017 napříč modely Škoda ZDE, a ZDE jsou novinky pro Up!, mimo jiné třeba i nový motor 1.0 TSI 66kw, digi klima, multi volant, blinkry v zrcátkách apod. 

Editováno: , autor: technikus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si to tu sepíšeme komplet  :kol-97:

 

novinky uvnitř:

lehce přestylizovaná (hranatý rámeček rádia) palubní deska s novými dekory

nové potahy sedaček

ambientní osvětlení interiéru

dva infotaimenty (rádia) základní s monochromatickým display, SD, AUX a CD!, vyšší model s barevnou nedotykovou 5palců obrazovkou bez CD ale s bluetooth a propojením s mobilem + speciální aplikace

místo navigace uni držák na mobil

usb na středové konzole

ovládání na volantu + hlasové

nový palubní PC ala maxidot

zvětšené ukazatele otáček a nádrže

světelný a dešťový senzor s comming leaving home

Climatronic

vyhřívané čelní sklo

oplastované bočnice kufru

speciální držák kol108

 

novinky vně:

TSI 90k

led svícení v hlavních světlech

corner mlhovky

blinkry v zrcátkách

couvací kamera

pozměněné nárazníky

lehký update designu zadních světel

nové barevné kombinace

 

Ještě něco co zde není?

 

Doplněno:

dva tunery u obou modelů rádia

druhá lampička osvětlení SPZ kvůli couvací kameře

Editováno: , autor: Decibel ES
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tys videl v Citigo nekdy nejakeho opravdu mladeho cloveka? Vesmes je to druhe, treti auto do rodiny, ostatne jako i v nasem pripade. "Mladi" jezdi v tuzingovem starem golfu a podobnych  vytvorech. A Apple Carplay a spol. s nedotykovou obrazovkou si teda dost tezko dokazu predstavit. :)

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Apple Car Play se teda z mobilu urcite neovlada. Android nemam, ale jsem si temer jisty, ze Android Auto bude uplne totez. Takze jedine co zbyva, je mirror-link, ktery je i dnes porad naprosto o nicem a je podporovan asi ctyrmi a pul telefonu a deseti aplikacemi. Navic vzhledem k tomu, ze oba velci hraci maji svuj (a navic lepsi) system, tak ke zlepseni urcite nedojde.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem rád, že já, (dědek :kol-138: nemoderní s "hloupým" 7 let starým, ale dobře fotícím mobilem, co se ne a ne rozbít :kol-142: ), stíhám UP!íka i s Move Fun! Co se mě týká, vybral bych si z MR2017 jen určité položky (kdyby to šlo). Třeba větší budíky a alaMaxiDOTem, blinkry v zrcátkách, vyhřívaný čelní sklo, obložení kufru, USB...možná ovládání na volantu.

 

A zdá se mi to, nebo u UP!u narostl přední nárazník i do délky? Jinak jsem zvědavej, co za nárazníky vymyslela Škodovka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Corner light šel aktivovat i teď, ale konečně vím, proč po připojení byla k dispozici aktivace coming leaving home, ačkoliv to bylo k ničemu, ty darebaci to máj na chystaný na "co kdyby jednou". Možná mi bude stačit do dělat si dešťové/svetelnej senzor a taky mi to pojede...a možná to bude chtít ještě něco.... Nebo koupit rovnou nové CG. Jsem zvedavej, co si řeknou za kameru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdeco jde dokodovat, nevyplatí se vyrábět různý verze hardware, hodně ošetří soft. Ceny příplatků podle mě budou jako u fabie max 10% levněji.

 

Dle německého fóra Citigo facelift představení podzim - Paříž, výroba od 45kt a dodání leden 2017...

Editováno: , autor: Decibel ES
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že v Bratislavě došla modrá barva :kol-133::kol-32: na UP!a - obchodní manažeři ji vyřadili z konfigurátoru ze všech výbav!

 

Viz moje nefunkční konfigurace (zůstaly jen obrázky, interiér jen po zvětšení) a do nových konfigurací nelze modrou zákl. zadat

 

Tak jsem Modráska objednal za pět dvanáct...

 

Škoda Citigo má tedy aktuálně na výběr 8 barev, UP!  7 - nebo budou další změny?

Editováno: , autor: Sir_Jarek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt ze vyber barev je tragicky. Nevim, proc Citigo jako jedina Skodovka nenabizi alespon specialni lakovani, aby si kazdy byt za priplatek vybral co se mu libi. Ale zas je treba rict, ze konkurence je na tom snad jeste hure.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anebo do ní neinvestovali... (a ta speciální stříkací linka v ČR na 100% existuje? Nebo to stříkají na lince "normální" a jen inkasujou za spec lak?).

 

No, i tak mě to vypuštění modré překvapilo... Ale tak jako tak mohla bejt paleta barev pro každej model UP! CITIGO i Mii o něco větší, protože:

 

Společné barvy pro UP! CITIGO Mii (názvy se dle značky vozu liší, kódy barev stejné):

B4B4 - bílá ○

G2G2 - červená ♦

2T2T - černá perleť ♦

8E8E - světlejší stříbrná metalíza ♦

K5K5 - tmavší stříbrná metalíza ♦

S8S8 - modrá metalíza ♦

 

Pro CITIGO a Mii navíc:

T1T1 - žlutá ♦

 

Pro CITIGO navíc:

0W0W - zelená metalíza ♦

 

Pro Mii navíc:

J4J4 - béžová metalíza ♦

 

Pro UP! navíc:

4S4S - oranžová metalíza ♦

(a donedávna D7D7 - modrá ♦)

[+ mimo nabídku pro ČR - 0R0R - bílá perleť ○]

 

To je celkem 12 (nebo bez modré 11) barev lakovaných na stejné lince a celá tato paleta nebo minimálně tento počet barev by mohl mít každý model. Nicméně každý model má zbytečně pouze max. 8 barev (UP! už jen 7).

Editováno: , autor: Sir_Jarek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak oficiálně potvrzené dvojkrokové faceliftování - prvně trochu a příští rok hodně. Vcelku zajímavé, že up už svou dávku dostal rovnou. Aktuálně Kabaně přímo cituje. Tak pokud není zkouřený a nebo to zase nějaký redaktůrek nepodělal, tak vydrží exteriér cca 5,5 roku beze změny.

 

Blesk tvrdí, že nové Citigo bude výrazně jiné a přijde už 2019.

 

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-live-ekonomika/377415/skoda-pristi-rok-prijde-s-modernizaci-nejmensiho-modelu-citigo.html

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anebo do ní neinvestovali... (a ta speciální stříkací linka v ČR na 100% existuje? Nebo to stříkají na lince "normální" a jen inkasujou za spec lak?).

 

No, i tak mě to vypuštění modré překvapilo... Ale tak jako tak mohla bejt paleta barev pro každej model UP! CITIGO i Mii o něco větší, protože:

 

Společné barvy pro UP! CITIGO Mii (názvy se dle značky vozu liší, kódy barev stejné):

B4B4 - bílá ○

G2G2 - červená ♦

2T2T - černá perleť ♦

8E8E - světlejší stříbrná metalíza ♦

K5K5 - tmavší stříbrná metalíza ♦

S8S8 - modrá metalíza ♦

 

Pro CITIGO a Mii navíc:

T1T1 - žlutá ♦

 

Pro CITIGO navíc:

0W0W - zelená metalíza ♦

 

Pro Mii navíc:

J4J4 - béžová metalíza ♦

 

Pro UP! navíc:

4S4S - oranžová metalíza ♦

(a donedávna D7D7 - modrá ♦)

[+ mimo nabídku pro ČR - 0R0R - bílá perleť ○]

 

To je celkem 12 (nebo bez modré 11) barev lakovaných na stejné lince a celá tato paleta nebo minimálně tento počet barev by mohl mít každý model. Nicméně každý model má zbytečně pouze max. 8 barev (UP! už jen 7).

Světle béžová metalíza pro CITIGO se už taky nedělá (2012)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlavně ta digiklima už byla odzačátku v E-UP! Děsí mě ta černá lesklá palubka. Jinak kaplička přístrojů je klasickej VW regál aneb vybráno z New Beetle. kol108

Dixíkovi dík za příjemnou zprávu! :kol-47:  dle tý fotky Citigo už teď dostane uvnitř vše co UP! venku vše zůstává ale to je mi fuk byla to jen kosmetika. Poslední co mi chybí do citiga je multifunkční volant, což doufám bude taky hned.

 

Ještě že tu máme konkurenci protože konečně je z toho auta použitelná kára. :kol-138:

Editováno: , autor: Decibel ES
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...