Přejít na obsah

Citigo MR 2017


technikus

Doporučené příspěvky

Cílová skupina...

A na mě, dědka se starym mobilem, co chce minivozem tahat přívěs a nejlépe vozit i 5 osob nemyslí :kol-32: podle nich bych si měl koupit jako co?

:kol-28:

 

[...mimochodem - když jsme dceři kupovali Suzuki SWIFT 1,2 69kW (do koncernu VW jsem jí neukecal), prodejce nadhodil otázku: "kdo myslíte, že si SWIFT - tohle auto pro mladý - nečastěji kupuje - hlavně 100kW verzi Sport?" ...a pokračoval: "důchodci!!! - chtěj se na starý kolena vyřádit v rychlym autě..."]

 

V pátek, když jsem na UP!-íka kupoval tažný, tak jsem se od prodejce-mechanika dověděl, že x lidí už chtělo tažný i na SMARTa :kol-75::kol-48:

(a oni si klidně dovolí Bratislavská trojčátka nehomologovat...!!! :kol-64: )

________________

 

Jináč to z videa vypadá, že se do palety barev vrátí i modrá - ale už jiná - pastelová. A měla by přibejt zmíněná zlatá metalíza.

Editováno: , autor: Sir_Jarek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Modelový rok začne u Citiga výjimečně později než 22KT, až koncem srpna:

 

  • možnost černé nebo bílé střechy (včetně vnějších zrcátek)
  • maxidot
  • climatronic
  • light assist
  • končí stříbrná Brilliant (21KT), nabíhá modrá Crystal (34KT)
  • nová rádia
    • Blues s CD (černobílé) s volitelným USB vstupem
    • Swing s USB a Bluetooth
  • držátk telefonu s aplikacemi Škody a  s USB vstupem na palubce, bez držáku bude vstup u řadicí páky
  • modifikace řadicích pák
  • odpadá držák fotek
  • deštník pod sedadlem řidiče
  • odpadá madlo nad spolujezdcem u 5D
  • redukce PUR volantu s dekorací
  • LED denní svícení se stěhuje do hlavních světel, které budou nově H7+H7, standard zůstává 1x H4

 

Na změny cen a ceny nových prvků si ještě počkáme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • odpadá madlo nad spolujezdcem u 5D

A někde se na ty změny musí ušetřit :wallbash:  a takové madlo u spolujezdce vpředu to je ta spávná věc, na které se ušetří neskutečné sumy peněz :kol-44: To si zas někdo šlehnul a pobral prémie za agónii. Co takhle zrušit volant?

 

 

Jinak dobrý, H7 nemusim (pořád měnit jako u bývalé F1), ale zas to bude možná líp svítit (jako F1)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šlo by prosím více přiblížit ten držak telefonu? Nějak si to z toho popisu neumím představit. Jestli chápu dobře, tak bude držák telefonu, který přijde do původní přípravy na Move and Fun a bude se z něj moct nabíjet přes nějaký vývod USB? Díky moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Vypadá to, že je to chycený pod přední šrouby sedačky, takže by to mohlo jít i dodělat. Mě by to vyhovovalo i u řidiče - ne nutně obě jen na deštník, ale třeba jako odkládací prostor. Do F1 jsem si dodělával odkládací schránky s dvířkama pod obě přední sedačky - stály tehdy luxusních 260,-Kč/kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepak :) s barvama čehokoli to nesouvisí. Je tam něco navíc.

 

(nápověda: je to součástka, díl, kterej jsem dosud neviděl) (a nemá to ani synek na Rapidu 2014) ;)

 

A řekl bych příjemné překvapení - asi to přehlídl manažer co vymýšlí "šetřítka".

 

Neni to nic, co by se muselo hledat lupou, je to docela velký...

Editováno: , autor: Sir_Jarek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se do citiga nedává, foto je Rapid a tam je od loňska  :kol-48:

No jo, že já houska si nevšiml toho středovýho krytu tunelu :doh takhle se nechat nachytat :kol-18:kol1 (se mi to zdálo divný, když zrušili i madlo nad dveřma spolujezdce u pětidveře)

 

Takže konec hry "najdi..." :kol-48: (...sme zas jednou udělali ze sebe blbce :kol-52::kol-147:)

 

Teda by to ale možná šlo dodělat u synkovo Píďi...

Editováno: , autor: Sir_Jarek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...