Přejít na obsah

Superb 114kw Padani nafty po vice jak 8 hodinach


JanSuperb

Doporučené příspěvky

Ahojte kluci porsim o radu (doufam ze tu nikde neni nenasel jsem ikdyz jsem hledal) po vice jak 8 hodinovem stani vozidla me padne nafta s filtru a ja nemuzu napoprve nastartovat. vzdy to vycucne palivo s cerpadla a az na druhy start auto chytne s obtizema. jde videt ze naftu to pres tu pruhlednou hadicku po chvilce taha ale ja nemuzu najit kde se ztraci.

 

Palivovy filtr je novy i spolu s ventilkem. oba zpetne ventili na prepadek z trysek o samotne trysky jsou nove a problem stale trba takze usuzuji ze je zavade od filtru k nadrzi. mate nekdo s timhle zkusenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

po celkem dlouhe dobe opet autu pada nafta i po vymene dalsiho filtru. takze tim filtrem to nebylo. ted jsem obednal:

ventil palivoveho filtru: 057127247A

prepousteci ventil:  059130315

 

a dalsi co prijde na radu kdyby to nepomohlo jsou:

ventil tlakovy na prepady 059130789

a hadicka prepadova ale u te nevim cislo zatim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cosby: takze po vymene filtru origo skoda i s ventilkem auto nastartuje temer okamzite a ani jednou nezacuka. drive po nastartovani motor poskakoval a ted jiz drzi hned po nastartovani krasny volnobeh. takze na ten ventilek na cerpadle a ventilky na prepady nedoslo a je ( tuk tuk tuk na drevo ) po problemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...