Přejít na obsah

Vrzani plastu dveri


Screak

Doporučené příspěvky

Ahoj vsem,

 

pred nejakou dobou jsem si koupil supa r.v. 2010 sedan 2.0 TDI CR 103kw DSG 4x4 exclusive, najeto 78 000km. Po nejake dobe jsem si vsiml, ze pri rozjezdu brzdeni a prejezdu nerovnosti (hlavne prejezdy koleji a kostky v Praze) vrzou plasty u vsech dveri, spise ale v zadnich. Celkove me to prekvapilo a take dost zklamalo, protoze auto s touto cenou by toto urcite delat nemelo. Mate nekdo podobne zkusenosti, eventuelne co pomohlo? Auto je jinak motorove a vybavou super, jen toto pozitek z jizdy dost kazi.

 

Diky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, přidávám se, trápí mě stejná věc. Zrovna dneska jsem se snažil přesně najít místo na dveřích, odkud zvuky vychází - u předních dveřích to dělají tapece u zámků a u zadních zase u pantů dveří (prostě u B sloupku - když na ně zatlačím tak vrže jak blázen. V mém případě vím, že tapece v servisu sundavali, když dveře lakovali (ještě za předchozího majitele). Jestli to někdo opravoval a vyřešil, tak se také rád dozvím, jaký je postup a možnosti...

 

Díky za rady :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam octu 2 LC rv08. a tiež mi to vydáva kadejake zvuky pri jazde nerovnosťami.hlavne ako píšete z dverí a mne aj vŕzganie kožených sedadiel,ale počuť to len pri nízkych otáčkach motora.pri vyšších  otáčkach to motor prehlučí lebo je oproti iným autám veľmi hlučný.ja to nebudem riešit lebo to je asi na velkú investiciu.

Editováno: , autor: stann2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsem,

 

pred nejakou dobou jsem si koupil supa r.v. 2010 sedan 2.0 TDI CR 103kw DSG 4x4 exclusive, najeto 78 000km. Po nejake dobe jsem si vsiml, ze pri rozjezdu brzdeni a prejezdu nerovnosti (hlavne prejezdy koleji a kostky v Praze) vrzou plasty u vsech dveri, spise ale v zadnich. Celkove me to prekvapilo a take dost zklamalo, protoze auto s touto cenou by toto urcite delat nemelo. Mate nekdo podobne zkusenosti, eventuelne co pomohlo? Auto je jinak motorove a vybavou super, jen toto pozitek z jizdy dost kazi.

 

Diky za odpovedi

Kup si nějaký silikonový sprej, nastříkej zámky dveří, ukotvení Twindoor, těsnění všech 5 dveří kolem dokola a koukni si, jestli máš ošoupané plato v kufru zespoda na plast, pokud ano, podlep to kobercovkou... Většina těch pazvuků jsou právě tyhle věci, i když to zní jako plasty ve dveřích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup si nějaký silikonový sprej, nastříkej zámky dveří, ukotvení Twindoor, těsnění všech 5 dveří kolem dokola a koukni si, jestli máš ošoupané plato v kufru zespoda na plast, pokud ano, podlep to kobercovkou... Většina těch pazvuků jsou právě tyhle věci, i když to zní jako plasty ve dveřích.

 

Diky za tipy, zkusim. Jinak s rezonanci mam taky problem u prednich dveri spolujezdce. V sobotu jedu na vytlumeni predniho paru dveri. Zeptam se tam na mozna reseni ohledne toho vrzani, urcite s tim budou mit zkusenosti a pak sem napisu info. Co se tyce sundavani tapecu, mozne to je, ale v servisce o tom neni zminka. Kazdopadne to mohl predchozi majitel udelat sam nebo v neorigo servisu. Sam se do sundavani tapecu nechci poustet, protoze bych nerad neco utrhl, takze uvidime jaky bude vystup z te soboty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říkám, zní to jako vrzání a cvakání plastů, ale ve většině případů to tak není a uvidíš sám, že když namažeš ty dveře, zámky, těsnění, tak toho většinu eliminuješ

Dnes vyzkouseno. Vyndal jsem zadni listu, nastrikal zamky twindoor, zamky dveri a tesneni u vsech dveri. Bohuzel vrzani zustalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...