Přejít na obsah

Parkovací asistent


k0j0t

Doporučené příspěvky

Mohl by jsi mi prosím poslat postup, jak to v infotainmentu vypnout? Jednorázově by mu to asi stačilo, vypnul by si to jen, když by couval s károu. Nevím, kdy k našim pojedu, tak bych to zkusil.

Editováno: , autor: wyziv
doplnění textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně bych jim to v autorizáku nebo přímo v MB omlátil o hlavu, jak nad tou svou prací uvažují, jako když jsem já před 2 roky řesil u 8 let staré fabie korozi: dveří řidiče, prahu, pátých dveří a sváru na vnitřní bočnici kufru. To byl pak cvrkot :lol:. Tatík, ale takovou náturu nemá a já se mu do toho nechci motat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 3. 3. 2016 at 20:59, jayhawk napsal:

 

jop, souhlas, párkrát se mi stalo to samé... + někdy když dojedu na světlech auto před sebou a stoupnu si blízko (a nebo když naopak někdo dojede mě a stoupne si blízko za mě), tak se na display nepromítne autíčko s vymezením vzdálenosti, i když zvukové varování začne křičet (+ to samozřejmě platí i při parkování- i když zařadím zpátečku, tak na displayi nic, pořád navi, ale zvuk píp píp)... 

 

tak, od pondělí mám v autě "nový sw" pro park senzory... oficiálně ten sw "vydaný" ještě není, čeká se až bude po TPI... zkušenosti s novým sw- zatím jsem neměl moc šancí to nějak bedlivě sledovat... 

 

kdo měl podobný problém, autorizáky by k tomu měli mít přístup tak za 10-14 dní... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...