Přejít na obsah

Pružiny na prednú a zadnú nápravu


gorca25

Doporučené příspěvky

No v ŠA som zaregistrovaný aj mám auto v "garáži" a vyhadzuje mi tam ND, ktoré by mali byť na moje auto, ale neviem či sa dá na to tak spoľahnúť. Lebo tie pružiny mi tam odporúča také zvláštne.

Pre zadnú nápravu - 1x strieborná, 4x zelená

Pre prednú nápravu - 2x zelený pruh, 2x modrý pruh

jestli máš combi tak tebou uvedené barevné označení zadní pružiny je na vozidlo s táhlem,jinak sedan-1J0511115BR,předek je 1J0411 105BG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 1 rok později...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
V 6. 8. 2008 na 21:16, MilošK napsal:
supsak napsal:

Ahojte,Ja by som potreboval  pružiny  3x strieborná 2xmodrá  vie my s tým niekto  pomôcť  prosím ?

Ahoj ...ja menil cca 2lety komplet sestaveny tlumice i pruzinama a mam na nich 2x ruzova(cervena?) + 1x zluta

Ja by som potreboval  pružiny  3x strieborná 2xmodrá  vie my s tým niekto  pomôcť  prosím ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, měl bych dotaz...

 

Na O1 1.9TDi, 81kW (2000 - AHF) jsem při přezouvání zjistil prasklou LZ pružinu. Mám však v garáži pružiny ze své O2 2.0TDi, 103kw (2011 - CFHC), které jsem měnil za sportovní a tyhle mi tam leží ladem. Myslíte, že bych je mohl použít na tu O1, nebo jsou konstrukčně jiné?

 

Obě jsou combi.

 

Tohle jsou pružiny které mám z O2:

 E46B5D69-0298-4C40-A4B4-D1AF8A419396.thumb.png.a22b5393e1ab722c30df05f7315e75bb.png

 

Tohle by měly být na tu mou O1:

4693E0B0-5AA3-4033-A2E6-69CB7824A546.thumb.jpeg.0d8b35b9bc03aa0626af6860fbc379c4.jpeg

 

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Přítel měnil obě pružiny na Octavii 1,9 TDI combi. Dva měsíce jsme jezdili a vše bylo ok, teď při rejdu to lupe stejně nebo dost podobne jako před výměnou. Poradite čím by to mohlo být? Děkuji předem za odpověď. Andikoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ben06 napsal:

Lupe při točení volantem na místě? Hledal bych na foru diskuse k ložisku uložení tlumiče. Pokud lupe při rozjezdu v rejdu tak to bude homokinetický kloub polosy, toť má zkušenost z felicie a fabie analogicky k O1.

Díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím, prosím jaké tlumiče a pružiny na O1 1.9 TDI 81 kW Combi? Byl bych raději kdyby zadek byl trochu vyšší než předek. Někdo radil z 4x4 tam mi přijdou dle specifikací kratší. 75% okresky + 25% dálnice. Nájezd  cca 30 000 ročně. Vozidlo je často plně zatížené. Děkuji za radu, odkaz a nebo nějaké info jaké vybrat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...