Přejít na obsah

Sraz SkodaHome v Polsku


TOMUS

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Ještě to nemám potvrzený, ale pokud budou bohové příznivě nakloněni, kdo z vás by jel v neděli 2.10. na tvrz Boudu - viz popisy o dvě-tři stránky dozadu?

Případný zájemce upozorňuju, že údaje potřebný pro poskytnutí písemnýho povolení k průjezdu od správce cesty (opsaný z ORV = malýho techničáku - jméno + příjmení držitele auta, bydliště, RZ auta) bych potom potřeboval mít v mailu nebo tady na fóru v SZ nejpozdějc do 15. září.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoho až dva člověky budu schopnej vzít na ten zakázanej úsek k sobě "na palubu" - na konci povolenýho úseku je parkoviště, kde se parkuje normálně (ti co nemají povolení a dál jdou pěškobusem) a kde si eventuálně budou moct nechat svůj povoz neuvedenej v tom povolení. Pokud nás pojede víc aut, pravděpodobně se najde i víc míst na to "svezení se poslední 3 kilometry". Ale moc bych se na to nespoléhal - abych pak povolení neměl jen já sám a nesjelo se mi tam dalších 10 aut zájemců o vyvezení k objektu K-S-22 "Krok"  ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 godzinę temu, Ekkar_z_Bastlírny napisał:

Tomíku, to bylo na mne? Jestli jo, tak první běžná prohlídka je se vstupem v 11:00 - a pokud to jen trochu půjde a bude nás dost velkej počet (minimum je tuším 10 lidí), budem se snažit docílit extra vstup v 9:00 hodin.

Ekkare , bylo to do Ondry 16V :)

Kdybych se chtěl přijet taky můžeš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Ahoj.

 

Dlouho tady nic nebylo pravě 11 mešiců ale možno řict že rok :D

 

Planuju sraz na 6.5.2017 :)

misto: Gliwice Europa Centralna

             ul. Pszczyńska 315

hodina : asi 14:00, že? :)

 

Potom pojedeme na vysilač (Váš oblibený :D ) a na pizzu k pizzerky :)

 U Europy nic nejim. Každy vi co tam bylo :)

 

Kdo má nějaky skvělý nazor může napsat. Všechno je k domluveni :)

 

Dalnice je zdarma !! ;)

Kdo přijede? :)

 

http://europacentralna.eu/jak-dojechac

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondro , ok řešime to operativně :)

 

2 godziny temu, wirer napisał:

asi nie, 309km :( 

 

Wirer, tvá cesta by byla častečně platna. Dalnice A4 je platna, a A1 od hranici až k Pyrzowic je zdarma. Usek Katowice - Kraków je moc drahý ~ 20 zl v jednu stranu

Na tvem mistě bych jsem udělal výlet k hor popř: Wisła nebo Ustroń. Z těchto mist je kolem 100 km v jedno k Gliwic a dalnica je zdarma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...