Přejít na obsah

Sraz SkodaHome v Polsku


TOMUS

Doporučené příspěvky

O tom,že cestu znám nepadlo ani slovo.A první nejedu :D

 

EDIT: Tomus-no 2x chytrý z toho nejsem  :kol-32:  :(

 

Ondro jsi jen pišeš blbkosti :D

 

Ondro napiš mi své čislo mobilu na SZ. Ja k Tebe zavolam a Ti všechno vysvětlim :kol-47:

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondro, nejprve jedeš podle teho odkazu http://uloz.to/xokQ6F2D/20160404-195705-mp4  potom jedeš podle teho http://uloz.to/xkCHfS5Y/20160404-200643-mp4  na konec jsi na mistě . Nahraj se teto videa na mobil aby v nahodě kdy je potřebna pomoc žeby mit :)

 

Ondro, ja pamatuju , kdy prvni krat jsem jel k Vas k Slezské jizby to neměl nic . žadné navigace jenom malou mapku , a dřiv jsem podival na google maps. Dalo se zajet k Vas . Asi měl nějaké zpozděni ale to neni nic moc :) .

 

Ja v Vas věřim že trefite na misto :) . Mate dobrou pomučku :) . Ja kdy k Vas jel neměl nic :) a ja Vam udělal pomučku :) .

 

Napišu Ti po kratce. jedeš A1 až k Węzła Sośnica. Na węźle sośnica bereš směr gliwice - tychy cesta č.44 . Na okruhu do leva. Potom hend davaš do prava (zjezd na centrum handlowe pszczyńska 305 nebo 306 - 315) i jedeš dal rovno. Na okruhu k leva a potom rovno . Jsi na mistě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak. ja jsem rychlé přijel doma :) . Všechným děkuju za přijezd na sraz :kol-47: .

Karlos61, máš pravdu tento kebab byl špatný :kol-47: . Tam se sníl prvni krat , takhle jsem nevědel co tam maji :)

Druhá myslenka byla by lepši - pizza u La Costi .

 

Kdo chci může zitra přijet na sraz ale musi mi dat dřiv znát :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...