Přejít na obsah

Výrobní (montážní) závod


jjjlll

Doporučené příspěvky

osobne: Muzete tedy vysvetlit toto?

 

Skoda Citigo, Rok prvni registrace 2012, VIN: TMBZZZAAZDD616388

 

Na 11. pozici jednoznacne pismeno D.

 

Zdroj: http://bit.ly/2k0jZxe

 

 

Citigo z roku 2016; VIN: TMBZZZAAZHD603959

 

Oped pismeno D na 11. pozici.

 

Zdroj: http://bit.ly/2jHQY8T

 

Tak bud mate spatne informace a nebo Skoda opravdu dovazi Citigo odjinud nez z Bratislavy.

 

Ja se omlouvam za off-topic, ale rad bych aby se toto vyjasnilo.

   
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já přece jen čerpám info z veřejně dostupných VIN decodérů. Jestli mají autoři programů chybu nebo ne, nemohu posoudit. Třeba na wikipedii je psáno: Znak na 11. pozici obvykle určuje konkrétní výrobní závod v rámci výrobce. Např. u vozů Škoda znak 0 označuje závod A02 v Mladé Boleslavi, znak 2 označuje závod A4 tamtéž, znak 5 označuje továrnu v Kvasinách, znak 7 výrobní závod Vrchlabí, znak X označuje továrnu v polské Poznani.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Identifikační_číslo_vozidla

Editováno: , autor: osobne
  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to určitě souhlasí, předpokládám, že číslovky od 0 do 9 znamenají některý z výrobních závodů v ČR. Možná by odpověděli ve Škodě nejpřesněji, který výrobní závod znamená písmeno Z na jedenácté pozici ve VIN? Mě by třeba i zajímalo, jaké písmeno označuje výrobní závod Nižnyj Novgorod, protože ať v těch dostupných VIN decoderech zkouším na jedenácté pozici VIN jakékoliv číslo nebo písmeno, tak výrobní závod Nižnyj Novgorod to nenajde, asi jsou ty VIN decodery moc staré a neaktualizované.

Editováno: , autor: osobne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na 11. pozici taky Z, ale třeba vincheck.cz mi říká, že výrobní závod je Mladá Boleslav... Dovoz ze Solomonova se mi nezdá už jen z toho titulu, že by ty auta museli clít...

 

P.S. Pawouk by tuhle diskuzi mohl přesunout do novyho tématu :-)

Editováno: , autor: Pavel M
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale co je na Internetu, to prece musí byt pravda!

Uz vim, proc mi prodejce pri predavani zduraznoval, jak se jim to v "te Bolce" povedlo a jak to vsechno krasne licuje. Byla to jedna z prvních F3C, co prodaval.

Dobre vedel, ze je z UA :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu jsem v tom měl už bordel, ale opravdu musím pochybovat o tom, že by se k nám vozila auta z UK. Za prvé. Náklady na dopravu. To by žádný český prodejce neuhradil a nevěřím, že by jsme to měli v ceně. A za druhé. Jak jsem už napsal výše, ani by k nám ty auta nedošla, protože by je cestou rozkradli a díly by byly zpět na UK:t

Nechápu proč tu někdo tuhle blbost propaguje. Nemá to žádnou logiku a mate to lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čo? Oni vozia autá až z Británie? ;)

 

Inak, pozerali ste si, kde sa Solomonovo nachádza? Je to asi najzápadnejšie ukrajinské mestečko. Výrobný závod je necelé 3km od slovenských aj maďarských hraníc.

https://www.google.sk/maps/place/Єврокар+Україна/@48.4197274,22.1547572,13.2z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x2676ada0f9c171e!8m2!3d48.4377142!4d22.1757638

 

Na druhej strane slovenských hraníc je Čierna nad Tisou - jeden z najväčších železničných uzlov na Slovensku.. prekladisko z ruskej širokorozchodnej trate. Čiže určite by to nebola blbosť, ak by odtiaľ vozili autá minimálne na Slovensko. K môjmu predajcovi to je 120km, pričom z MB až 640 km. Ale možno by sa to oplatilo voziť aj do Čiech.. zvýšené náklady na prepravu by mohli byť vykompenzované zníženými mzdovými nákladmi. Možno raz to bude realita. ;) Celý problém je asi akurát v tom, že UA ešte nie je v EÚ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdeňku, už mě opravdu neser. Po stopadesáté ti říkám, že NEDÁ z neaktualizovaných dekodérů.

 

Lukasson se může podle VINu podívat na datum smontování, kompletní výbavu atd. atd. Pokud tedy může, na co se tváří :-)

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja se ted nebavim o dekoderech, jen me ciste zajima, jestli ten alfanumericky znak na 11 pozici opravdu ukazuje na konkretni vyrobni zavod, jak pisi na wiki. Neco pravdy na tom asi bude ne? Jestli ma nejaky pristup do databaze Skody, tak by to mohl take vedet ne?

 

Lukason: Co tenhle VIN: TMBEJ6NJ6GZ070051 ? Kde byla vyrobena?

 

 

 

 

Editováno: , autor: osobne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...