Přejít na obsah

Výrobní (montážní) závod


jjjlll

Doporučené příspěvky

  • o 10 měsíců později...

Nejenom v MB, ja odjednal Fabii a Yeti 9.9.2016, prevzal jsem Fabii 1.12.2016 a dle VIN byla vyrobena ve vyrobnim zavode Solomonovo Ukrajina, Yeti jsem prevzal 15.12.2016 a dle VIN byl vyroben ve vyrobnim zavode Kvasiny, to jsem mel docela stesti, protoze ted pry kompletne presunuli vyrobu Yeti do Ruska vyrobni zavod Niznyj Novgorod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobne.. mám sto chutí ti znížiť popularitu, pretože som sa asi dozvedel krutú pravdu o svojom aute! Solomonovo! :D

 

No mám to len 120km z domu.. tak by to aj bolo logické... už asi chápem, prečo som na výrobu čakal len 6 týždňov, ale potom mi nejde do hlavy prečo to tak dlho trvalo, kým sa auto dostalo z výroby na predajňu..

 

Je ešte iná možnosť ako overiť miesto výroby?

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No no. Už je to moc OT. Já tehdy čekal 3 měsíce. A podle nálepek v autě. Nexen CZ nemohl vyskladnit rezervu  odpoledne v den výroby kdyby to byla Ukrajina. A tehdy to byl náběh výroby a jezdilo jen pár kusů a každý jsme je hledali na silnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslete si, co chcete, Solomonovo není daleko od Slovenska, kam myslíte, že tedy ta auta Škodovka ze Solomonova distribuje? Do Německa? A netvrdím, že Fabia ze Solomonova je špatná, také jsem pro příbuzné jednu přebíral a jsou s ní už dva měsíce spokojeni. Líbí se mi na ní, že má černý lem kolem masky a ne chromovaný jako Yeti.

Editováno: , autor: osobne
  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 12. 2016 at 9:03, deto napsal:

Skoda Fabia Combi 1,2 TSI 66kW Style + nieco naviac objednana zaciatkom novembra v Brne. Slubene dodanie do konca januara. Posledna info o predbeznom zaplanovani vo vyrobe 6-8KT 2017.

 

 

Auto som nakoniec preberal 3KT, takze trvalo to 10 tyzdnov vratane Vianoc.

Podla VIN auto bolo vyrobene v zavode Solomonovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, nevim co se to tady řeší??? V Mladé Boleslavi i v Kvasinách na linkách pracují poláci, ukrajinci a další agenturní pracovníci z jiný zemí.

Doma si auto nesložíte a myslete si, že se na té Ukrajině alespoň ti lidé snaží.

FORD u nás prodávaný taky není vyrobený v Detroitu v USA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se omlouvam, ze pokracuju v off-topicu, ale nedalo mi to a prohlidl jsem nekolik Fabii na Skoda Plus a vsechna mela Z na 11. pozici VINu, tedy nejspis vsechny fabie se dovazi z Ukrajiny. A nebo, a to je podle me pravdepodobnejsi, ten dekoder nefunguje spravne, nebot napr. CITIGO se k nam podle nej dovazi z Kazachstanu. Ale nevim, treba je to pravda. Ma nekdo nejake informace odkud bere ten VIN dekoder data? Ale to je uplne jina diskuze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...