Přejít na obsah

Špatný DPF filtr? Saze ve výfuku


11marek

Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...

Mohu se zeptat zkušenějších - na emisích jsem teď měl hodnotu kouřivosti 0,08 a ve výfuku mám lehounce saze. Před dvěma lety na emisích byla kouřivost 0,02. Mám motor CFHC (2012), 180 tis. najeto. Může to být prasklým DPF? Při zcela funkčním DPF by měla být hodnota kouřivosti 0,00 - 0,01 a výfuk kovově čistý, je tak? Jak může dojít k poškození DPF? Může to nějak ovlivnit řidič třeba stylem jízdy nebo nějak jinak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Vyřešeno to není. Odpovím si proto sám.  Skutečně lehké propouštění může být po letech provozu způsobeno průsakem okolo jádra filtru přes již trochu opotřebované těsnění, které má izolační a tlumící funkci. Opravdu lehký průsak, projevující se jen trochu špinavým kapesníkem nemá na provoz DPF a průběh regenerací vliv, ale při měření kouřivosti by již mohl vzniknout problém. Kouřivost se 100 % funkčním DPF nikdy nepřesahuje 0,05. Nově stanovený plošný limit pro vozidla s DPF ve výši 0,25 od 1. října 2018 je tedy stále benevolentní a celkem rozumně umožňuje projít vozidlům s opravdu lehkým průsakem (např. skrze těsnění kolem filtru). (AutoEXPERT 12/2018)

Editováno: , autor: Djef
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Mám Yetiho 103kw, 2,0TDI CR CFHC... malinko špinavý kapesník ve výfuku mám taky.. najeto 56000.... jezdíme krátké ale i dlouhé tratě min.2x za týden....Přemýšlím, že hodím dpf na vyčištění do labiny na AV ČR... ale asi bude lepší si to zajet změřit na emise a pak se uvidí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravíčko lidi, povedlo se někomu vyřešit to kouření při regeneraci a černý výfuk. V autorizovaném servisu neví. Diagnosticky vše v pořádku, regenerace také probíhá, ale kouři, od toho je prý černý výfuk, jde tam asi moc nafty na vypalování. Na emisích vše ok (kouřivost 0,04). Řeším už dlouho bez větších úspěchů. Zatím zajišťuji kontrolu a přehrátí softwaru (autorizovaný servis neumí, je tam prý nejaktuálnější a tím to hasne), pak kontrola vstřiků, egru a nakonec asi výměna dpf. Tak jestli už někdo nevyřešil a nepomůže mi zjednodušit hledání příčiny. Moc dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...