Přejít na obsah

Registrační značky na přání - jaké jste viděli?


MBDusan

Doporučené příspěvky

V 29. 9. 2016 at 1:13, Losky83 napsal:

Dnes zlaté BMW M4 - BAD-BOY1

 

Trošku blbost značka na přáni je ve formátu 3 znaky mezera  5 znaků a pomlčka bejt nemůže.

 

Tadle je 3+4, takže to není značka na přání. 

 

před 50 minutami, oct napsal:

Nějaká malá Mazda 777 77I0

Další kravina. Jak může bejt značka na přání 3+4 znaky??

 

Šíříte tu kraviny kluci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 8. 2016 at 22:59, epo napsal:

KAP 1TAN - uz nevim co to bylo - v Praze na naplavce u vyletnich lodi

 

V 29. 8. 2016 at 20:23, oct napsal:

Černý sedan MB bez označení motorizace VIP 000007.

 

Vono toho je tady víc. Třeba Kapitán má taky vo pozici míň, u VIP zase přebejvá.

Pak tady je spousta značek co sou "na přání" podle starýho systému a sou nepřenosný - čili klasický RZ. třeba 7S7 7777

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím Tě, nevím proč to tak řešíš. V mém případě jsem šel po městě a jela zlatá M4. Číslo jsem zahlédl BAD BOY1. Jestli tam byla mezera, tečka nebo nějaké menší znak nevím, prostě každý kdo to zahlédl viděl BAD BOY1. Nic víc. Já taky neřeším, kdo má kolik nápisů za sklem a kolik sad světel v předním nárazníku:huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Losky83: Tady nejde o řešení nálepek a světel který můžou bejt jakýkoliv, kdekoliv, ale o jasně definovanou RZ-SPZ  s jasně daným znakem 3+5. To je takovej problém při vkládání si ohlídat počet nul  nebo jinýho písmena-čísla co se opakuje. Tak ať to má nějakou vypovídající hodnotu.

 

Třeba už jen proto, že značka 7S7 77 77 nebo 7S7 77 777 (pro čitelnost doplněna mezera navíc) je vcelku rozdíl. Jedna je "obyčejná" a druhá na přání. Konkrétní případ je SPZ-RZ Břeclavský městký policie ve formátu 8B8 8888 . Která rozhodně není na přání, ikdyž ju dostali "protekčně" aby si nějakej úředník nevydělal bokem. Stačí dopsat jednu 8 a je to úplně jiná SPZ-RZ.

 

Já to beru třeba jako inspiraci a kreativitu majitelů. Od nudnejch X1X XXXXX , 000 0000D přez 001 1CHEB až po nápaditý BUS DPMB1 (zájezdovej bus Dopravního Podniku města Brna) nebo HOU TRANS (dodávka firmy Hou Trans)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to přijde úplně jedno, s textem jsou ty poslední RZ a kdo ví, jestli se ta čísla můžou tady vůbec zveřejňovat. Každopádně si nemohu pomoct, ty čísla vypadají stejně divně. Podle me jety tabulky s tímto fontem jsou nic moc. Zápaďáci je mají vhodnější a vlastně i chlapci z východu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ine kafe si zaregistrovali INE KAFE1 a INE KAFE2.. maj nejakou dodavku obr ameriku, kterou jim slovaci nechteli zaregistrovat, tak to udelali v cr + na vlek si dali INE kAFE2.. breclavaci maj 8B88888 a co jsme cetl, prave kvuli moznym cachrum machrum se rozhodli ji dat na auto mestaku hned jak ji dostali... zase u nas ma borec na medourovi 1BJ6666

Editováno: , autor: JirkaBrno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • Pawouk umístěno následující téma
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...