Přejít na obsah

Registrační značky na přání - jaké jste viděli?


MBDusan

Doporučené příspěvky

Kluci, taková technická věc...supa jsem prodal bez značky na přání-původně ji měl, jenže mi ji na DI sebrali s tím, že nemůžu ji mít u sebe a až budu mít jiné vozidlo, tak mi ji přidělí. Je tento postup v pořádku? Z logiky věci mi to nepřijde normální. Si ji zaplatím a úředník mi ji sebere!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzná se tady někdo legislativě spz na přání? Mě byla včera zamítnuta spz 1AM B1TCH. Už jsem ji šel skoro na pokladnu zaplatit když v tom si druhá pracovnice úřadu všimla že moje spz je trochu ,,specificka" a po čtvrt hodině mi byla zamítnuta. Nechápu proč :DNakonec to dopadlo tak že je mi spz ,,asi zamítnuta" ale problém je že tím systémem už spz odešla a paní na úřadě vlastně neví jestli ji dostanu nebo ne a že mi dá ještě vědět jak to celé dopadlo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela by mne zajímaly pohnutky toho, kdo si chce na registrační značku napsat "jsem děvka" :blink: Bude s tím autem jezdit i manželka? A co na to říká? ;)

Ono obecně by ty texty na RZ stály za nějakou hlubší psychologickou studii.

 

Jinak důvodem k zamítnutí bude asi toto: Na značku na přání také nebude možné dát slova, která jsou hanlivá, podněcují k rasismu, xenofobii a obecně k nenávisti vůči nějaké skupině obyvatel, speciální znaky (- * / ? ! § apod.) nebo zkratky orgánu státní správy, zastupitelského sboru, krajských úřadů apod. (např. zkratky využívané ve veřejné správě – např. PČR, HZS, MDCR apod.). Úřady obcí s rozšířenou působností obdržely doporučující instrukce a obecná kritéria, podle kterých budou při schvalování navrhovaných znění značek postupovat. Konečné posouzení a schválení textu značky na přání bude na rozhodnutí příslušného úřadu. Registr vozidel zároveň pohlídá, aby nebyly vydány dvě totožné značky na přání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...