Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak som si nakoniec helfol mapami 2017 z firemnej Caravelle.Su uplne identicke.Stacilo staru SD kartu zformatovat a skopirovat mapy z Caravelackej SD karty a fici to aktualne perfektne.

Este sa spytam,ci niekto neponuka ten vacsi 8" display.Za rozumnu cenu by som prijal aj s instalaciou:-)

Mam ten povodny 6,5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

jak tak čtu Vaše příspěvky, znamená to že tedy oficiální postup na stránkách škody kde mi po zadání VIN vyjede aktualizace tu po stáhnutí pomocí jejich downloaderu rozbalím na FAT 32 SD kartu a tu pak strčím do slotu a aktualizace neproběhne?

Bohužel jsem toto zkusil už asi pětkrát ale opravdu nic. Je tedy někde fígl?

Po zásunu karty to hlásí. "Chyba, data nedostupná,.......!

Jinak HW H24

SW 0245

děkuji za radu.

DSC_1470.JPG

Editováno: , autor: lubpf
vložení obrázku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud máš Amundsen, tak jsi dostal určitě originální kartu s mapovými podklady. Původní data z karty smažeš (předtím můžeš data zálohovat třeba na HDD či SD) a na prázdnou kartu rozbalíš nová data. Možná by Ti prodali i jinou kartu, podle mně je to ale zbytečné.

Editováno: , autor: KarelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. máj 2017 na 11:32, lubpf napsal:

jak tak čtu Vaše příspěvky, znamená to že tedy oficiální postup na stránkách škody kde mi po zadání VIN vyjede aktualizace tu po stáhnutí pomocí jejich downloaderu rozbalím na FAT 32 SD kartu a tu pak strčím do slotu a aktualizace neproběhne?

Bohužel jsem toto zkusil už asi pětkrát ale opravdu nic. Je tedy někde fígl?

Po zásunu karty to hlásí. "Chyba, data nedostupná,.......!

Jinak HW H24

SW 0245

děkuji za radu.

DSC_1470.JPG

Aktualizacia map sa da vpohode zmaknut doma,ale aktualizacia zariadenia na vyssi soft a hardware je podla infa od igor160 mozna iba cez oficialny servis Skoda,alebo cez niekoho,kto servisnu diagnostiku ma a vie to/Urco zdejsi Ferda/.

Vraj posledny aktual update amundsen je 252

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

@ghost7 @KarelM bohužel portál ŠA je k tomuto účelu absolutně k ničemu..zde Vám to nikdy nový sw nenabídne i když už bude nový..musíte do servisu a tam se dohadovat, protože někde vůbec nebudou vědět, která bije a budou tvrdit, že nic neví, že nic nemají apod..pokud víte, že je opravdu nový, musíte na něm trvat a servis si ho musí vyžádat ze škodovky a pak Vám ho přehrají, tedy to platí v případě, že budete v tom servisu první, kteří to budete žádat :-)

Editováno: , autor: ski1961
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se kryje s mou zkušeností - při roční prohlídce jsem požádal o kontrolu SW pro Amundsen, ale i motor (pořád mi objevují chyby), velmi se divili, že by měli něco takového zjišťovat, prý se to jen zjistí při připojení auta na VAG v on-line režimu se škodovkou, která potvrdí nutnost přepsání novou verzí SW. Podle VIN to prý nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...