Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Psal jsem na jednu firmu co dělá kódování všeho možnýho. Celkem mě nepotěšili, tvrdili že by na DAB museli vyměnit celý rádio. Nějak tomu prostě nevěřím, protože dle id HW to moje rádio DAB prostě umí. To se prostě škodovce podařilo DAB tak dokonale deaktivovat že to nikdo neumí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem sice Rapida a Amundsen v něm bude asi něco úplně jiného, ale řešil jsem to taky.

Podle verze HW měl DAB umět a dokonce to šlo nakódovat přes VCDS. V menu se pak nabídka DAB normálně objevila.

V diagnostickém menu jsem dokonce našel položku o kvalitě/síle DAB signálu. Nic z toho ale samozřejmě nefungovalo.

Problém byl v tom, že jednotka v přihrádce spolujezdce prostě neměla černý FAKRA konektor pro připojení antény.

IMG_20210423_183248.thumb.jpg.965fa320eeb087db551d02be67f9cfe3.jpg

 

Fotil jsem to z prostoru pro nohy u spolujezdce, tak třeba to půjde takhle lehce ověřit i u S3.

Editováno: , autor: VeteranChild
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no u mna je to skor, ze mam to tam a aj som pocuval tie stanice, kt sa dali pustit a viem ze tam nikto nic nepridaval cez VCDS. Len mi pride divne, ze to niekto ma a niekto nie. Tak som nevedel, ze ci dobre pozeram...
Auto je dovoz Nemecko, ale neviem ci to ma nejaky vyznam v tomto.

Editováno: , autor: Martin_V
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj lidi, prosím o pomoc, pořídil jsem S3 rv.4/2021 ambition dovoz D a nevím co tam mám za infotainment. Mělo by tam být Bolero, ale podle VIN mi kamarád zjistil, že je tam Amundsen. V přihrádce spolujezdce mám jen záslepku bez CD a SD slotů. Na displeji běží couvací kamera a rádio přehráva DAB stanice. Dále mi to po připojení k netu nabídlo aktualizaci, ale po přečtení příspěvků na fóru nevím, jestli do ní mám jít, když vše funguje jak má. Díky za názory a rady.

 

20240203_112530.jpg

Obrázek WhatsApp, 2024-01-13 v 08.37.56_5ca48cf9.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určite aktualizuj, to je bez debaty. Inak to, že nemáš slot na CD/DV ani SD kartu nie je problém, v takomto prípade offline aktualizácia máp prebieha cez USB, t. j. namiesto pamäťovej karty nahrávaš mapové podklady na USB flashku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...