Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Nevím jak na Amundsen, ale predpokladám že to bude stejné jako na Columbus ... Škoda Navi na kokpitu a Waze/Google Maps "uprostřed" lze ... ale jen do chvíle kdy ve Waze/Google Maps naplanuješ trasu a necháš se navigovat, pak se na kokpitu místo mapy objeví nápis něco jako "navigace zapnutá přes android auto" :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 11. 12. 2016 na 12:31, cosby napsal:

Dnes jsem do svého vozu dával display z Columba.Jediné co se upravuje je modrý konekor.

A1.JPG

A2.JPG

A3.JPG

Ahoj, mám dotaz ohledně výměny z Amundsena na Columbus.Co přesně se musí na modrém konektoru upravit, je nějaké video? Děkuji za odpověď. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
V 3. 8. 2019 na 17:32, petrys22 napsal:

Mám v Supu L&K 9/17 Amundsen. Je stejný i v Octavii? Sháním totiž na tento displej matnou folii. Na netu jsem našel pro Superba pouze toto https://www.kinkato.cz/Matna-ochranna-folie-upscreen-Matte-pro-Skoda-Infotainmentsystem-Amundsen-Superb-8-2018-d812013.htm (rok 2018) Pro Octavii je větší výběr.

Máš tu folii nalepenou?   Nějaká fotka a zkušenost by byla?  Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj, 

 

Asi už to tady bylo řečeno jen pro ujištění mám amundsen MIB 2 6,5 palcu displej jde jen vyměnit kus za kus za nový displej amundsen displej (5E0919605M) "Plug and play" nebo popřípadě (5E0919606D) columbus displej ?

 

Děkuju za odpověď

Editováno: , autor: Snelda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar kluci,

 

v úterý jsem byl na návštěvě u Ferdy ve Strakonicích..

 

Krom super pokecu a dodělání dalších moře věcí, mi k mému úžasu přehrál komplet software (vnitřní prostředí) z nového amundsenu do mého starého amundsenu + mi dodělal další blbiny z verze Sportline a Scout. 

 

Krom toho, že to vypadá opravdu pěkně (mám větší displej z Colombuse), tak prostředí i líp funguje, a dokonce bych řekl, že lépe hrajou i písničky přes BT.  (Ale je možný, že jsem měl předtím nějak blbě nastaveny Canton equalizér..

 

Každopádně určitě doporučuji návštěvu u FERDY, ten chlapík opravdu ví co dělá a pozvedne auto úplně na novou úroveň ! .. :-) 

 

A prý mám připraveno i na upgrade na virtual cocpit... což mi jiní lidé tvrdili, že když bych chtěl udělat upgrade, tak musím koupit i nové rádio, což potom vycházelo na docela nesmysl..  takhle prý stačí koupit jenom budíky, což už není zas takový baťoh.. :-) 

 

Takže ještě jednou díky Ferdo  ! 

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj, mám nového Superba III facelift 1.5 TSI (vyroben 9/2020) a všiml jsem si, že Amundsen celkem znatelně šumí z reproduktorů. Je úplně jedno, zda mám puštěné rádio nebo hudbu v MP3, šum je stejný a vynikne hlavně při ztlumení (na nejnižší hlasitosti) a s vypnutým motorem. Při jízdě to šumění přehluší ostatní ruchy, ale stále je tam trochu slyšet, když se na to člověk zaměří. Pátral jsem a hluk jde z výškových reproduktorů. V čem by mohl být problém? Nerad bych, aby mi kvůli tomu servis rozmontoval půlku nového auta...

 

Schválně jsem se na to zaměřil i v mém starém autě (Mondeo) a tam vychází také z výškových reproduktorů podobný šum při nízké hlasitosti, ale je o hodně menší, že si toho člověk vůbec normálně nevšimne, pokud nepřiloží ucho k výškovému reproduktoru. Zato v Superbu je šum o hodně hlasitější.

 

Jaká je nejnovější verze sw pro Amundsen? Nyní mám sw 0270 (viz. příloha).

Superb-verze-sw.jpg

Editováno: , autor: michaln
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
V 28. 10. 2020 na 8:40, michaln napsal:

Ahoj, mám nového Superba III facelift 1.5 TSI (vyroben 9/2020) a všiml jsem si, že Amundsen celkem znatelně šumí z reproduktorů. Je úplně jedno, zda mám puštěné rádio nebo hudbu v MP3, šum je stejný a vynikne hlavně při ztlumení (na nejnižší hlasitosti) a s vypnutým motorem. Při jízdě to šumění přehluší ostatní ruchy, ale stále je tam trochu slyšet, když se na to člověk zaměří. Pátral jsem a hluk jde z výškových reproduktorů. V čem by mohl být problém? Nerad bych, aby mi kvůli tomu servis rozmontoval půlku nového auta...

 

Schválně jsem se na to zaměřil i v mém starém autě (Mondeo) a tam vychází také z výškových reproduktorů podobný šum při nízké hlasitosti, ale je o hodně menší, že si toho člověk vůbec normálně nevšimne, pokud nepřiloží ucho k výškovému reproduktoru. Zato v Superbu je šum o hodně hlasitější.

 

Jaká je nejnovější verze sw pro Amundsen? Nyní mám sw 0270 (viz. příloha).

Superb-verze-sw.jpg

Ahoj, podařilo se nějak tento problém vyřešit? Děje se mi to samé, rovněž u Amundsenu MIB3 ze září 2020. Šum je nejvíc slyšet při otočení kolečkem na středovém panelu na minimální hlasitost, šumí rádio FM/DAB, MP3, telefonní hovor přes bluetooth.

 

Šum/rezonance je však zřetelný pouze na pozadí nějakého zvuku, tzn. pokud hraje hudba, člověk na telefonu mluví apod. Pokud je ticho (pauza mezi skladbami, dotyčný na telefonu nemluví, hlasatel zpráv v rádiu nemluví), šum přítomný není.

 

Předchozí Columbus z 2016 nešuměl ani trochu, tohoto jsem si všiml hned při ztišení hudby po zastavení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, rejdy1 napsal:

Ahoj, podařilo se nějak tento problém vyřešit? Děje se mi to samé, rovněž u Amundsenu MIB3 ze září 2020. Šum je nejvíc slyšet při otočení kolečkem na středovém panelu na minimální hlasitost, šumí rádio FM/DAB, MP3, telefonní hovor přes bluetooth.

 

Šum/rezonance je však zřetelný pouze na pozadí nějakého zvuku, tzn. pokud hraje hudba, člověk na telefonu mluví apod. Pokud je ticho (pauza mezi skladbami, dotyčný na telefonu nemluví, hlasatel zpráv v rádiu nemluví), šum přítomný není.

 

Předchozí Columbus z 2016 nešuměl ani trochu, tohoto jsem si všiml hned při ztišení hudby po zastavení...

 

Ahoj, bohužel jsem to nijak nevyřešil. Byl jsem si schválně poslechnout jiného Superba s Amundsenem, který byl vystaven v autosalonu a dělal to naprosto stejně. Tzn. buď je to vlastnost, a nebo to v příštích aktualizacích sw opraví. Zatím ale žádná nová aktualizace k dispozici není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych poradit, mám necelé dva měsíce nového Superba MR2021 s amundsenem a již několikrát, asi 3x, se mi stalo, že se mi při zařazení zpátečky nepřepnul displej na kameru, ale dál přehrával multimedia a pouze pípaly couvací senzory bez obrazu. Dnes se mi stalo, že jsem ráno přišel do auta a amundsen "normálně" přehrával hudbu, ale vůbec nešel zvuk. Zvuk nešel ani při přepnutí na rádio, ani při pokusu o telefonní hovor, prostě vše vypadalo na první pohled normálně, jen nešel žádný zvuk. Nepomohlo ani zastavení, vypnutí motoru a nic. Až po několik hodinách, když jsem znovu přišel do auta, tak již zvuk normálně šel. Dříve jsem škodovku neměl a nejsem na podobné chyby zvyklý. Je to běžné? Máte někdo podobný problém? Vyřeší to servis, když se to stává jen zřídka kdy a tedy jim to pravděpodobně nebudu moci předvést? Všem děkuji za rady. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...