Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Vhodné pre:

 

Škoda Amundsen (MIB2),

Seat Navi (MIB2),

VW Discover Media2 (MIB2),

Audi MMI ?-?-? (MIB2)

 

 

# ECE AS(A1) 2022/23    15 GB

 

 VW portal:   https://vw-maps-cdn.lighthouselabs.eu/vw-maps/DiscoverMedia2_EU-AS_1810_V15.7z

 

Editováno: , autor: cayc
  • Díky 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj vespolek. Řeším takovou zapeklitou věc. To že si v Amundsenu (MIB 3) nemůžu navolit výchozí jízdní režim a při každém startu to musím nastavit je opravdu opruz a jak jsem na fóru četl, asi to nemá řešení. Teď ale ta zapeklitost. Přestává mi rozumět Laura. Začalo to zlobit při ovládání telefonu a teď skrz Lauru nejsem schopen ani zadat adresu do navigace. Mám tam Českou republiku, řeknu Praha a Laura mě pokaždé přepne někam do Německa. Když bylo auto nové, tak jsem adresu zadal na první dobrou, byl jsem mile překvapen jak pěkně to funguje proti předchozímu Fordu a teď takový hapruz. Nevím jestli se to stalo po nějaké aktualizaci, ale je to prakticky nepoužitelné. Máte někdo podobnou zkušenost, případně informaci co by mohlo být příčinou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Na mibsolution.one

Jméno: guest
Heslo: guest

 

Soubor: MST2_EU_SK_ZR_P0480T

Aktualizace rádia nese riziko poškození jednotky, které vyžaduje odbornou opravu, stává se málokdy, ale raději na to upozorňuji. Jen posílám, kde je to dostupné, nepoužívám je. Mám Columbus, takže jsem Amundsen nikdy moc neřešil :) 

Editováno: , autor: Krosta
Odstranění odkazu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Budu se trochu opakovat, ale Laura mi stále nerozumí po nějaké poslední loňské aktualizaci, ale týká se to navigace. Dnes jsem ji cvičně trápil pokusem zadat adresu a nerozumí mi vůbec nic. Na padesátý pokus o zadání "Praha", vyhodnotila něco jako práááháááá opět někde v Německu a následně prohlásila "s potěšením bojler". Jdu napsat do Škodovky, tohle je vážně na reklamaci, na novém autě to fungovalo. Teď už si dělá Laura z uživatele i legraci.
Nikdo nic podobného s navigací neregistruje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeším vestavěnou navigaci. Když vím, že jedu někam kde to vůbec neznám, tak si cíl připravím předem v mobilu a odešlu. To už docela funguje, ale když potřebuji třeba pár ulic do cíle kam si někdo v autě ještě vzpomene a nemám kde zastavit, zkusím hlasové ovládání a je to konečná. Prostě jak Laura říká "s potěšením bojler" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...