Přejít na obsah

Dekarbonizace motoru


camron

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám...

 

byl jsme cca před 1/2 rokem a efekt skoro žádný. Bylo v servisu přímo BG-care a nebylo to zrovna nejlevnější...

 

Měl jsem problémy, že tu cukalo a bylo to takové přidušené. Je to dost ovlivněné tím, že jezdím hodné krátké tratě téměř jen po městě, takže není po cestě, kde to vytočit do otáček, protože motor byl pořád v nízkých otáčkách. Začal jsem tankovat na realitně neznačkové benzínce 95 ( píšou že bez biosložky) a přidávám VIF a hlavně se snažím tomu trošku nakládat a to mi přijde, že má lepší efekt než ta dekarbonizace. Motor je klidnější na volnoběh, táhne lépe od spodu a i to cukání se výrazně omezilo. Předtím jsem tankoval Benzina, OMW, SHELL vše vysokoktanové benzíny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zkusím to nechat vyčistit mechanicky. Projel jsem zahraniční fóra a to, jak vypadají TSI/FSI motory po 100tkm (a méně) je neskutečné. Vzhledem k nánosům karbonu je dosti nepravděpodobné, že by to vyčistil nějaký sprej nebo nějaká nemechanická metoda. Kdyžtak sem pak hodím foto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...