Přejít na obsah

Divny zvuk iba pri studenom štarte na volnobehu


branik5

Doporučené příspěvky

Jelikož nikdo neodpovídá, tak asi nezná odpověď. :( Já třeba na volnoběh slyšel takovej výraznej drnčivej zvuk a dělala to plastová část s označením motoru na plastovém krytu motoru (je to ze dvou částí), ale to byl můj případ (ještě PDčko), prostě taková blbost, to však nebude tvůj případ. Ale řeknu ti, že mi trvalo, než jsem na to přišel.

 

Asi nejjednodušší bude zkusit někoho s diagnostikou a servis. :(

Editováno: , autor: Jarys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě osobně se nelíbí ani to jak se ten motor celý třepe. Tak se třepe i za tepla jak ten zvuk přestane?

pravdu povedat tak som si to este nevsimol ci s nim tak trepe aj pri zohriatom budem musiet pozriet a kedze toto je teraz moj prvy diesel tak neviem aky to ma mat presne zvuk ale inak staci ak s nim prejdem napr. 100 m a ten zvuk uz prestane
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 3. 2016 na 18:21, Jarys napsal:

Jelikož nikdo neodpovídá, tak asi nezná odpověď. :( Já třeba na volnoběh slyšel takovej výraznej drnčivej zvuk a dělala to plastová část s označením motoru na plastovém krytu motoru (je to ze dvou částí), ale to byl můj případ (ještě PDčko), prostě taková blbost, to však nebude tvůj případ. Ale řeknu ti, že mi trvalo, než jsem na to přišel.

 

Asi nejjednodušší bude zkusit někoho s diagnostikou a servis. :(

tak kryt motoru rezonoval aj mne ale po vymene gumiciek to uz stichlo a diagnostiku mam doma a ta mi nic zaujimave neukazala skor sa obavam toho ci to nebude nahodou zotrvačnik ktory este len zacina davat nieco najavo kedze auto ma nabehane nieco okolo 200 000 km a je to automat

Editováno: , autor: branik5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...