Přejít na obsah

Přední sklo - antiradar


BJirka

Doporučené příspěvky

A co genevo HD. Tam by bylo omezení jen GPS, ale cena je přijatelnější.

 

Genevo HD+ má u sebe poznámku  "Ověřte si, zda Vaše vozidlo není vybaveno determálním (atermálním, pokoveným, antireflexním) sklem. Tato skla účinně zabraňují proniknutí GPS signálu k detektoru a ten je pak nepoužitelný."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal jsem antiradar Genevo HD+ bez Genevo GPS+ anténa je venku a je to upraveno tak, že to bude fungovat i s IR sklem. Cena je o pár tisíc levnější než kompletní sada. Je to asi jediné řešení pro vozidlo Superb za rozumnou cenu. Aktuálně řeším kudy protáhnu kabel do kabiny. Prosím poraďte děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Genevo HD+ namontováno místo GPS+ použit ovládací panel z BEL 975 .Prošel jsem tou průchodkou za baterkou, ale znamenalo to vyndat baterku. Po znovu zapojení baterky se mně rozsvítilo několik závad jako ESP, tlak pneu, start stop, park pilot ... a nevěděl sejm co se děje docela zděšení.

Teď bude probíhat testování a sám jsem zvědav jaký bude rozdíl v přenosné sadě a pevné uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...