Přejít na obsah

Dekorativní prahové lišty FIII


ronall

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Nevypadají zle na té bílé barvě, ale velikostně jsou asi stejné jako ty celokovové. Já už mám koupené plast-kov a čekám jen jak bude trochu tepleji, abych je nalepil, jelikož v garáži to neudělám. Dají se už na internetu sehnat za daleko lepší cenu než v Škoda E-shopu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tak zkusím po roce mlčení v tomhle tématu rozvinout toto téma prahových lišt.

 

Současná debata se týkala výhradně je originálních lišt. Uběhla již dost dlouhá doba od zrození F3 a tyto prahové lišty se začaly objevovat i třeba na čínském Ali a právě kvůli tomuto obchodu se ptám. Máte již někdo nějaké praktické zkušenosti s těmito lištami ? Přikládám dvě foto. U foto čísla 1 (cena cca 17 USD ) je v popisu uváděno, že mají šíři 10 cm a že jsou pro Fabia rok 2015, tedy F3, jenže když jsem měřil prah, tak je cca poloviční šíře, tak tomu moc nerozumím. Foto č. 2 ( cena cca 21 USD ) již mají v popisu cca šíři 5 cm, což už více odpovídá realitě. Budu rád za jakékoliv zkušenosti, popřípadě fota, jak vypadají na voze, pokud je již někdo máte. Cena originálních lišt je pro mě neakceptovatelná, jsou naprosto předražené a ani se mi moc nelíbí.

1.jpg

2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, že ty druhé jsou dle reference přímo od prodejce skvělé, viz foto jeho hodnocení, tak opravdu nevím.3.thumb.jpg.0db5d3b348b26369212649fc2d639ca5.jpg

 

Jinak jsem objevil v českém eshopu ještě tyhle : https://www.auto-doplnky.com/prahove-nerezove-listy-skoda-fabia-iii-2014-sada-8-ks-v-alu-designu-08-0577-p37390

 

Jen nechápu ten počet 8 ks, kam se to všude dává :-) mně se prostě originály nelíbí a už vůbec ne jejich cena :-)

 

Editováno: , autor: ski1961
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, zkr72 napsal:

No nevím, u mně moc důvěru nevzbuzují - hlavně ty zvednuté konce...

Originální jsou originální. 

Ty zvednutý konce asi kopírují prahy, takže budou přes celý práh.

@ski1961 nechápu že se ti oproti origo HLINÍKOVÝM zdají být snad hodnotnější? Ty karbonový co má @Verduniak11 jsou celkem pěkný, bohužel nenapsal odkud je má.

edit: tak se omlouvám ty karbonový jsou original :D

Editováno: , autor: MilanHos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne osobne sa tie číny nepáčia.. radšej som dal 31€ za celokovové originálky. Už ich pár týždňov nosím v kufri, ale počasie sa nechce umúdriť, aby som ich mohol nalepiť. Akurát ma prekvapilo, že sú až príliš úzke.. ak by som ich dal úplne na kraj dverí, takmer polovička by bola schovaná pod tesnením. Asi ich treba vysunúť vonku na úroveň tesnenia. Svoju ochrannú funkciu budú plniť len čiastočne, ale vyzerať budú dobre aj na striebornej.. ;)

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, MilanHos napsal:

 

 

před 4 minutami, Heini napsal:

Uvidíme, vyhodit je můžu vždycky, už jsem přišel o víc...

 

Každému se líbí něco jiného, mně se osobně originály nelíbí vůbec a jejich cena už vůbec ne.

@ Heini   budu moc rád, když sem pak hodíš i foto, jak to vypadá, ale myslím, že tyhle budou OK i podle referencí z Ali :-)

Editováno: , autor: ski1961
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před malou chvílí jsem dostal odpověd z eshopu na tyhle, protože mně bylo divné, těch 8 ks :  https://tuning.autodoplnky.cz/alu-frost/kryty-prahu-nerez-skoda-fabia-iii-od-roku-vyrob-s537396167

a poslali i foto, za ty prachy myslím dost dobrý :-)

 

Dodatek : Takže přátelé, ty hezké lišty, které mi poslali z toho eshopu je zřejmě podvrh, že tak vypadají. Nedalo mi to, vše si většinou ověřuji a napsal jsem přímo výrobci, zdali takto vypadají na vůz fabia. Odpověd přišla skoro obratem, že takto jejich lišty nevypadají a všechny vypadají jako na tom odkaze v tom eshopu, loga automobilek neobsahují. Samozřejmě, jsem oslovil znovu ten eshop, aby mi laskavě sdělili, kde se tedy opravdu prodávají ty, co jsem tady zveřejnil a které mi poslali, ale už mlčí, tak nevím,zdali bude ještě nějaká reakce od nich. Sám bych rád věděl, kdo tyto lišty prodává, protože jsem je zatím nikde nenašel.

 

 

fabia.jpg

Editováno: , autor: ski1961
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, ski1961 napsal:

Před malou chvílí jsem dostal odpověd z eshopu na tyhle, protože mně bylo divné, těch 8 ks :  https://www.auto-doplnky.com/prahove-nerezove-listy-skoda-fabia-iii-2014-sada-8-ks-v-alu-designu-08-0577-p37390

a poslali i foto, za ty prachy myslím dost dobrý :-)

 

Před rokem jsem lišty taky řešil a jsem zastáncem originálních které mám, ale zrovna tyto jsem viděl naživo a musím říct, že vypadají celkem dobře. Ty první z Ali bych já osobně nebral, na živo nevím, ale na obrázku žádná sláva.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...