Přejít na obsah

Octavia 2 vymena sedaciek


hajo17

Doporučené příspěvky

snad nevadí že se zeptám tady ale uvažuji o výměně sedaček do mé Octavie 2, mám možnost koupě sedaček ze Superba 2 nebo Octavie 3 a chci se zeptat jestli je nějaká šance že by pasovaly jak přední tak zadní, samozřejmě dohromady buď jen z S2 nebo O3, případně by mi stačily i jen přední ale radši bych komplet, díky za odpovědi 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj. Nechtelo se mi zakladat nove tema. Tak snad me neukmenujete. Mam nabidku na komplet interier i se sound systémem z oII fl ale ja mam pred fl. Bude vse pasovat? Sedacky by mely. Ale jde mi spíš o tapece. A zda bude sedet elektrika. Ja momentalne sound system a zadni vyhrejvani nemam. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli při výměně sedaček u dvojkové octavie kombi za sedačky RS budou pasovat? a jestli se jen vymění či se musí něco kodovat či napojovat. Když se nebude jednat o výhřev. Díky za rady. A je rozdíl mezi sedačkama RS z kombi či sedanu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...