Přejít na obsah

Easy Start


virten

Doporučené příspěvky

Ahoj, chci se zeptat, jak má správně fungovat Easy Start. Doteď jsem žil, že první zmáčknutí (bez sešlápnuté spojky) je jako první poloha při otočení klíčku a pak by mělo stačit pouze sešlápnout spojku a auto samo nastartovat. To se mi ale nyní nedaří a po sešlápnutí spojky musím znova stisknout tlačítko). Dříve bych dal ruku do ohně, že to fungovalo. Jsou tam nějaké další podmínky? Jaká rychlost, pásy apod?

(F3, 1.2 TSI, KESSY)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokiaľ viem, stlačením spojky sa dá naštartovať jedine ak ti zdochne motor a zároveň máš zapnutý bezpečnostný pás. V opačnom prípade musíš furt mačkať popri spojke aj tlačidlo. Ale ráno pre istotu vyskúšam tvoju teóriu štartovania najskôr tlačidlo a potom spojka bez tlačidla. Nikdy som tak neštartoval, furt stláčam spojku + tlačidlo súčasne.

 

Ale mne sa zdá, že nikdy mi to tak nefungovalo.. niekoľkokrát som už zapol zapaľovanie (tlačidlo bez spojky), následne som skúšal so spojkou zaradiť spiatočku kvôli kamere alebo spiatočkám... ale ani raz mi počas tohto kroku nenaštartovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Taky jsem měl tento problém, tak jsem to tlačítko vyčisti podle tohoto návodu a už zase startuje na první máčk. :) Čekal jsem, že to bude složitý proces ale nakonec to bylo celkem jednoduchý, jen musí být člověk opatrný aby neulomil nějakou plastovou pacičku co to drží pohromadě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...