Přejít na obsah

Bosch aero twin na O1 ?


Ludvíček

Doporučené příspěvky

Taky jsem si koupil na Fabii Bosch Aerotwin a vcelku jsem se sklamal. Ten pravý stěrač mi nedosedne v dolní poloze asi centimetrem úplně na okno. Nějaký extra rozdíl oproti origo jsem zatím nepocítil. Vyšli mě na 800.-kč(origo na fabu stoji okolo 700.-kč). Jinak jsem zvědavej co vydrží mám je teprv chvílu, ale když to tady pročítám, tak asi žádná sláva. :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Aerotwiny na O I. Po cca 3 měsících jsem je poslal do reklamace, stírtala u obou stěračů pouze střední třetina. Reklamace byla uznána. Risknul jsem to a vzal si je ještě jednou. Dokud nezačaly stírat mizerně, tak jsem s nimi byl spokojený.

Kamarád má Valea už 1,5 roku na Laguně a říká, že stírají tak na 95% procent než když byly nové. Toť moje zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tady je ještě detajl pravého rohu stěrače.

To jsou Valeo?

Nejsou, Valeo vypadaji jinak... Bude to neco noname...

Valeo to opravdu nejsou. Značka je na nich Heyner. Sice ji neznám, ale hlavně že to funguje jak má :D

..tak tyhle jsem vyzkoušel a okamžitě jsem je nesl zpět.

TRAGÉDIE !!!!!

Stíraly občas něco uprostřed, cca pruh 3 - 5 cm - tak jsem je ihned vrátil.

Mám nové gumičky do klasických ramínek a přestal jsem experimentovat.

Ale ty náhrady v "Autodoplňcích" za 199,- někdo tady řešil a prý jsou dobré.

Nakonec je to jenom 200,-, tak proč to nezkusit.

<_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

V patek jsem koupil Bosch AeroTwin a v sobotu jsem absolvoval cestu Hodonin-Znojmo-Hodonin,abe dve cesty chcalo jako svina a stirali na me Octavii uplne super,ale byli naprosto nove,tak uvidim casem jak se projevi.Ale kazdopadne jsem schoval jak krabici tak uctenku:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam taky neco podobnyho jako Bosch Aero Twin , ale levnejsi ... znacku si bohuzel nepamatuju, a jsem maximalne spokojen ... je sice pravda, ze pravej rozek skla mi to taky neztira (ale me to nevadi), a nemam spatne zkusenosti ani ve vyssich rychlostech a mam porad ciste sklo bez cmuh ... mam je jenom 3 mesice, cena byla cca 600,- Kc ... akorat, uchyt maji taky jisty ako originalni sterace, teda, chci rict, pasuju na puvodni raminka ... raminka ako ma treba Passat se mi ale libi vic ... nevim, jestli je to to same i na Octavii II ... da se to popripade prehodit? Pasuje to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si koupil BOSCH Aero TWIN na mojí O1 a hrůza. Chtěl jsem kupovat nový ramínka a tak jsem si řekl, že zainvestuji a koupím něco extra. Stály 950 Kč a cca za týden jsem je reklamoval. Šmudlaly, konce nestíraly, dokonce i pruh uprostřed byl vyšmudlán, ne setřen. Reklamoval jsem je a vrátili mi peníze. Na to, že to stálo skoro tisícovku a naprosto k ničemu, to je dost bída. Podruhé takový experiment neudělám. Klasika s novýma gumičkama a okno je jak z křišťálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si koupil BOSCH Aero TWIN na mojí O1 a hrůza. Chtěl jsem kupovat nový ramínka a tak jsem si řekl, že zainvestuji a koupím něco extra. Stály 950 Kč a cca za týden jsem je reklamoval. Šmudlaly, konce nestíraly, dokonce i pruh uprostřed byl vyšmudlán, ne setřen. Reklamoval jsem je a vrátili mi peníze. Na to, že to stálo skoro tisícovku a naprosto k ničemu, to je dost bída. Podruhé takový experiment neudělám. Klasika s novýma gumičkama a okno je jak z křišťálu.

Me stiraj suprove uz rok, ale obcas z nich musis setrit spinu, a pak jsou zase ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si koupil BOSCH Aero TWIN na mojí O1 a hrůza. Chtěl jsem kupovat nový ramínka a tak jsem si řekl, že zainvestuji a koupím něco extra. Stály 950 Kč a cca za týden jsem je reklamoval. Šmudlaly, konce nestíraly, dokonce i pruh uprostřed byl vyšmudlán, ne setřen. Reklamoval jsem je a vrátili mi peníze. Na to, že to stálo skoro tisícovku a naprosto k ničemu, to je dost bída. Podruhé takový experiment neudělám. Klasika s novýma gumičkama a okno je jak z křišťálu.

Me stiraj suprove uz rok, ale obcas z nich musis setrit spinu, a pak jsou zase ok.

Ta samá zkušenost,sloužily téměř dva roky. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si koupil BOSCH Aero TWIN na mojí O1 a hrůza. Chtěl jsem kupovat nový ramínka a tak jsem si řekl, že zainvestuji a koupím něco extra. Stály 950 Kč a cca za týden jsem je reklamoval. Šmudlaly, konce nestíraly, dokonce i pruh uprostřed byl vyšmudlán, ne setřen. Reklamoval jsem je a vrátili mi peníze. Na to, že to stálo skoro tisícovku a naprosto k ničemu, to je dost bída. Podruhé takový experiment neudělám. Klasika s novýma gumičkama a okno je jak z křišťálu.

Me stiraj suprove uz rok, ale obcas z nich musis setrit spinu, a pak jsou zase ok.

Ta samá zkušenost,sloužily téměř dva roky. :palec2:

Vono taky zalezi co pouzivas za smes do ostrikovacu nektery laciny celkem mazou, oproti normal destilce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si koupil BOSCH Aero TWIN na mojí O1 a hrůza. Chtěl jsem kupovat nový ramínka a tak jsem si řekl, že zainvestuji a koupím něco extra. Stály 950 Kč a cca za týden jsem je reklamoval. Šmudlaly, konce nestíraly, dokonce i pruh uprostřed byl vyšmudlán, ne setřen. Reklamoval jsem je a vrátili mi peníze. Na to, že to stálo skoro tisícovku a naprosto k ničemu, to je dost bída. Podruhé takový experiment neudělám. Klasika s novýma gumičkama a okno je jak z křišťálu.

Me stiraj suprove uz rok, ale obcas z nich musis setrit spinu, a pak jsou zase ok.

Ta samá zkušenost,sloužily téměř dva roky. :palec2:

Vono taky zalezi co pouzivas za smes do ostrikovacu nektery laciny celkem mazou, oproti normal destilce...

Možný to je,jinak nechápu jak někomu nemohou stírat. :unsure:

Já používám koncentrát Würth. :palec2: Voní krásně po pomerančích. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stěrače byly nový a čistý. Náplň jsem měl zimní Sheron -20. Po výměně za klasiku bylo jak jsem už řekl okno krásně čistý - po celé ploše. Samozřejmě, že jsem ty Aerotwiny před vrácením zkoušel čistit, umejt okno atd. Ale nic. Prostě to byl šmejd a to mi nikdo nevymluví. Taky mi uznali reklamaci a vrátili peníze - bez řečí.

Editováno: , autor: vencas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stěrače byly nový a čistý. Náplň jsem měl zimní Sheron -20. Po výměně za klasiku bylo jak jsem už řekl okno krásně čistý - po celé ploše. Samozřejmě, že jsem ty Aerotwiny před vrácením zkoušel čistit, umejt okno atd. Ale nic. Prostě to byl šmejd a to mi nikdo nevymluví. Taky mi uznali reklamaci a vrátili peníze - bez řečí.

Nikdo Ti nic vymlouvat nechce <_< prostě každý má jinou zkušenost.Mimochodem kupoval jsem je na www.luja a nejen sobě,ale kámošům na Peugeot 406 a Citroen Evasion.Oběma šli perfektně.Stěrače za tiskara a víc si asi nikdo nekupuje,protože to jsou šmejdy.

http://www.luja.cz/index.php?id=002002021

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...