Přejít na obsah

Motorovy olej pro 1.8 TSI III.gen


Korni

Doporučené příspěvky

V 12. 4. 2020 na 9:52, lumpo napsal:

Najizdim okolo 25tisrocne a neni problem. Nedochazi u tebe k redeni oleje benzinem? Co to obcas protahnout nekam dal...

Dle mechaniku u nas v AUDI a kolegy vedouciho co delala 7 let ve skodovce je to jednoznacne  nespaleny benzin pres krouzky z kratkych tras po meste  ted v zime a taky udajne,ze motor podtacim,ale to  at mi nikdo nevyklada,protoze udajne je ten 8vstrikovy TSi na to delany a pred karbonovanim  s kterym ma TSi  predeslych generaci problem chranit! ano jezdim  54 km/h na petku,ale taky mam  400 Nm a uz original kroutak je psany pri 1350 otackach takze nevidim  problůem v jizde po absolutni rovine na 1500 otacek.

 

Jinak voda nemizi,ale  olej byl jeste minuly rok absolutne bily i po 37 tis km z duvodu,ze predesly majitel ho menil opravdu po 5 tis km

Pak zacal me temato trasama hnednout jako u beznyho auta co jezdi po 15-30 tis na olej.

 

Jedna vec co mi neni jasna je,ze pokud mi pribyva po 300 km 1 cm oleje na merce tak  to je cca petina cele naplne   a  z merky proste neni citit benzin a tady vsude pisou,ze citi z oleje benzin aj kdyz jim nic nepribyva . z toho jsu uplne v prdeli,ale nic jinyho nez benzin tam byt nemuze.

Dalsi vec auto mi od cca rijna do unora porad staro najelo asi 100 km takze tam byl stary benzin,kterej prej mohl ty vstriky zalepit. Takze mam zkusit silne aditivovat  a prohnat to coz neni problem ten benzin jsu schopny  vyjet po 300 km.

 

kazdopadne jestli se toho auta nekdy ztrepu tak opravdu nevim co si koupit na trasy 10 km. jedine  hybrid od toyoty. Tam jsme taky pracoval a mam to dost overeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...