Přejít na obsah

Mezipodlaha do kufru (Combi)


epo

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Po mé zkušenosti z F1 kde jsem sklápěl sedačky právě pro přespání a nebo věci s tím spojené, pak byla docela vůle v mechanizmu co sedačky drží a nebyli jakoby dotažené a musel jsem je vypodložit třeba kusem hadru složeným na sebe aby se při zacvaknutím do klasické polohy jakoby muselo zatlačit aby se zacvakli a pak nedělali rámus při každé nerovnosti. Takže u mé nastávající F3 se každému sklepení a zatížení sedačky v této poloze budu vyhýbat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na obcasne prespani nekde cestou nebo tak je to super, i kdyz to samozrejme ma sve mouchy.

- operaky i mezipodlaha jsou dost tvrde, chce to vypodlozit idealne nafukovackou

- chce to mit pootevrwna okynka, jinak je rano tezce zadychano (blbe v desti, pac dovnitr prsi - teoreticky by pomohly ofuky)

- el. stahovani okynek vzadu je v tomhle pripade krajne neprakticke a co by jen clovek dal za svihadla :-)

- hodil by se sunset (svitici lampy, cumilove) nebo aspon clony

- ve 2 to neni na velke rozvalovani, nicmene vyspat se v tom da tak, ze si clovek odpocine

- pod mezipodlahu se vejde rolo, par bot (ne pohory) a par hadru a blbosti. Bagly musi prijit na predni sedacky a pod nohy vepredu

- zevnitr se da auto normalne zamknout DO (nemam ale alarm) a zvenci jej pak nejde otevrit. Zevnitr normalne klikou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Pochopitelne.

Je to jen "deska", ktera se vlozi do pripravnych drzaku. V pripade potreby ji muzes umistit i do spodni polohy, tj. polozit na dno zavazadloveho prostoru, cili nezabira prakticky zadny prostor. 

Jen se to nemá rádo se siťovym programem, který v případě umístění mezipodlahy v horní pozici není mozne pouzit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak. Ta deska ma tak kilo, mozna ani ne a manipuluje se s ni snadno. Normalne ji tam nevozim, jen kdyz vim, ze se bude spat. Ulozenou ji mam ve sklepe...

Ubytek mista... to je relativni. Pod desku se totiz moc veci nevejde. Musi to byt neco hodne placateho. Treba plastovy 10l kanystr nalezato je uz moc vysoky. Deka nebo rozlozeny spacak je ok.

Je to sikovna vec splnujici presne to, co jsem od ni cekal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V konfigurátoru a oficiálním eshopu bývají ceny často totožné. Spíš jde o to při vlastním prodeji zvýšit cenu auta o jakoukoliv stovku, než nechat zákazníka koupit si to jinde byť třeba u Škodovky samotné. Jde i o preference pro samotného prodejce jako osoby.

Editováno: , autor: MilanHos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Taky jsem si po domácku vyrobil, ale mám to přepůlené na půlky a dá se to zvednout, abych nemusel zvedat celou část.

IMG_1342.JPG

Na té půlce, která je více do kufru, tak je na každé straně na konci takhle šroub, který se našroubuješ na závit, který jsem vytvořil z plechu a namontoval tam. Když to budu chtít dát dolu, tak to jenom odšroubuji a můžu to dát dolu. Jak je to takhle i v půlce podložené, tak to určitě má větší hmotnost a nemusím se tam dát něco těžkého. Vezl jsem tam Yotong, který měl cca 350, který ležel na tom a v pohodě. 

20148653_1950233178327582_9448713_o.jpg?

 

Stačí když si tam uděláš dírku, provlečeš kaničku a dole uděláš suk a máš to. Taky jsem tam chtěl madlo, ale nakonec jsem to udělal takto. 

Editováno: , autor: Mics0d
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Co mě štve, že Škodovka ve stropnici nedělá standartně nějaké úchyty na dělící síť. V i30 byly ve standartu ve stropnici 4 úchyty na tuto síť. A mohl jsi dát tu přepážku jak v poloze s oběradly nahoře nebo sklopené. Bylo to supr. Ještě, že mi pes nechce přeskočit ty opěradla a je vzorně vzadu v kufru :palec2::D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...