Přejít na obsah

Automatické zapínanie svetiel na senzor svetla


Dajo17

Doporučené příspěvky

Ahojte, chcem sa ospravedlniť vopred za novo založenú tému ale nikde som nič nenašiel.

Chcem sa spýtať či máte niekto s týmto skúsenosť?

http://www.cars-equipment.com/www/en/shop/multifunction-switches-buttons-7/auto-headlight-switch-light-sensor-for-2/

Da sa to zapojiť aj na superb 1 ? A ako to funguje ? Obsahuje to aj coming home / leaving home?

Lebo nieje to vôbec náročne na zapojenie.

Video:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to hovadina. Funkce "auto" je Ti k ničemu, pokud nemáš vpředu DRL denní svícení. U nás se svítit musí celodenně.

Jinak funkci "auto" v autě mám také, prošlo mi mi rukama několik aut s tímto a je to skoro k ničemu v zemi, kde se svítí celodenně, navíc za šera se světla zapínají a vypínají, prostě vopičárna. A dále pro startéry xenonů blízká smrt

Coming a leaving home: pokud jsi to neměl před tím, tak i po instalaci to mít nebudeš. Co vím, tak každý jedničkový Sup má "manuální coming home", stačí po vypnutí motoru před vytažením klíčku probliknout dálková světla. Klíček vytáhneš, zamkneš a světla se Ti na 20-30 sekund rozsvítí. Tohle se mi líbí více, než automatika, zapneš si to kdykoli potřebuješ a nevybíjí to akumulátor pokaždé, když vylezeš z auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A existuje nejaky modul alebo niečo ako sa da aktivovať aj leaving home?

Lebo našiel som toto: http://www.lacneautoalarmy.sk/eshop/osvetleni/automaticke-spinace-svetel-trippling/coming-home/coming-home-sensor.html

Ale tam píšu len coming home tak či na leaving je niečo iné ako další taký modul.

To viem ze na superbe1 je to manuálne ale mne by viacej osobne vyhovovala automatika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to hovadina. Funkce "auto" je Ti k ničemu, pokud nemáš vpředu DRL denní svícení. U nás se svítit musí celodenně.

Jinak funkci "auto" v autě mám také, prošlo mi mi rukama několik aut s tímto a je to skoro k ničemu v zemi, kde se svítí celodenně, navíc za šera se světla zapínají a vypínají, prostě vopičárna. A dále pro startéry xenonů blízká smrt

Coming a leaving home: pokud jsi to neměl před tím, tak i po instalaci to mít nebudeš. Co vím, tak každý jedničkový Sup má "manuální coming home", stačí po vypnutí motoru před vytažením klíčku probliknout dálková světla. Klíček vytáhneš, zamkneš a světla se Ti na 20-30 sekund rozsvítí. Tohle se mi líbí více, než automatika, zapneš si to kdykoli potřebuješ a nevybíjí to akumulátor pokaždé, když vylezeš z auta

Máš nějak zbytečně radikální názory. Funkce "auto" mi maximálně vyhovuje a pokud přesednu do jiného auta, chybí mi. Manuální svícení použiju tak v 20% jízd, kdy je takový všelijaký počasí a auto ještě plně nesvítí.  Jinak rozsvicení za tmy, vjezd do tunelů (v Praze denní realita), za deště atd funguje velmi dobře.

"Manuální" CH je už skoro sranda, ne? Pokud neparkuješ pod lampou, tak se to normální LH a CH hodí a sorry, nějak argumentovat vybíjením baterky je naprosto o ničem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nejsou zbytečně radikální názory, ale názory a praxe. Každému vyhovuje něco jiného.

A argument, že LH a CH vybíjí, je zcela relevantí. Samozřejmě, že to vybíjí akumulátor a to je bez debat

A proč myslíš, že manuální coming home je sranda? Však je to vynikající věc :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Hmmm. Mě se to celkem líbí :) Jenom mi je záhadou jak k tomu zapojit to denní svícení :/ na ebay to mají za 1600Kč  :) 

Jinak k tomu CH a LH myslím si že pokud je akumulátor v pořádku tak jak má být tak mu těch 30s svícení nijak neublíží :) Nevím jak těm xenonum teda :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xenonům právě nejvíce ubližuje neustálé zapínání a vypínaní

Pokud chceš ušetřit paraboly,xenony,akumulátor,altík a zanedbatelně trochu paliva, použij vkusné denní DRL

Vykašlat se dodělavky alá AUTO a C/L home a investovat do rozumnější a funkční věci - toť můj radikální názor :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...