Přejít na obsah

Zatekanie vody do interiéru


rogerer

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...

Dnes kontrola po dlhom daždi,a všimol som si,že keď som otvoril zadné ĺavé dvere,tak to tesnenie bolo komplet mokré,nie to tesnenie na dverách,ale to ktoré je na karoserii,dole kde ho prestupujete,keď nasadate.Pravá strana o.k.Riešil niekto niečo také,diky.

Editováno: , autor: marek44
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera zjištěno v prostoru rezervy asi 5 cm vody. Tapecírunk na bokách kufru vypadal suchý, na podlahovým koberci levý zadek vlhký.Po nadzvednutí koberce v kufru vlhko až pod zadní sedačky.Málem mně kleplo. Vše jsem vysušil ale příčina neobjevena. Setkal se s tím někdo ? Dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli se někdo setkal u Rapidu r.v.2016 s tím že mu tam někudy zatékalo, mám totiž mokrý koberec i ten pod tím, ale kudy tam může zatékat, tak na to jsem zatím nepřišel nemá někdo nějaký zkušenosti s tímto jevem, přišel jsem na to tím že se mi rosí okna zevnitř velká vlhkost v autě jinak díky za odpověd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otvoriť prednú kapotu a cez mriežky torpéda pod oknom na spolujazdcovej strane je otvor pre prívod vzduchu kúrenia a klimatizácie. Pozri sa, či tam nie je lístie, nečistoty, či otvor je čistý a má kadiaľ pod tým obdĺžnikovým otvorom odtekať voda dolu pod auto. Neviem, kedy si menil peľový filter, ale  aj ten treba vybrať a pozrieť, ako vyzerá. Ja som mal to isté filter teraz mením min. 2x do roka, rosenie okien mi prestalo. Ak je tam uhlíkový filter, to uhlie nasaje vodu a potom ventilátor tlačí tú vodu a vodnú paru do kúrenia a na okná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, touareg3 napsal:

Otvoriť prednú kapotu a cez mriežky torpéda pod oknom na spolujazdcovej strane je otvor pre prívod vzduchu kúrenia a klimatizácie. Pozri sa, či tam nie je lístie, nečistoty, či otvor je čistý a má kadiaľ pod tým obdĺžnikovým otvorom odtekať voda dolu pod auto. Neviem, kedy si menil peľový filter, ale  aj ten treba vybrať a pozrieť, ako vyzerá. Ja som mal to isté filter teraz mením min. 2x do roka, rosenie okien mi prestalo. Ak je tam uhlíkový filter, to uhlie nasaje vodu a potom ventilátor tlačí tú vodu a vodnú paru do kúrenia a na okná.

OK mrknu na to, pod tím torpédem listí není, ale vyčistil jsem odtokovou dírku která je trochu níž, ta byla zanesená, ted to vysuším a uvidíme co to udělá až bude zase pršet jinak dík za radu. je to 4 roky staré auto, to by mě ani nenapadlo že by se do kabyny mohla dostávat někudy voda :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...