Přejít na obsah

Holubi a jiná škodná zvěř


e1.

Doporučené příspěvky

Chlapci, viete niečo poradiť aj proti holubom a iným vtákon?
Ale nemyslím vzduchovku, skôr nejakú elektrickú plašičku. Vo štvrtok som krásne umyl auto, včera som ho pri dome priateľky objavil úplne celé osraté. Nie jedno hovienko, alebo dva, ale asi dva tucty veľkých sračiek na celom predku auta. Evidentne bolo nad autom aj nejaké hniezdo, ale žiaľ v danej lokalite sú takmer všetky parkovacie miesta pod stromami. Tak by ma tešilo, že kým tam parkujem tak by sa tie lietajúce fabriky na hovno zdržiavali radšej na vzdialenejších stromoch. Otázkou ostáva, že ako toho dovieliť. Môžete niečo poradiť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plachta síce pomôže proti trusu, ale potom už má iba samé zlé vlastnosti.

Ak to bol pokus o vtip, tak dosť slabý.

No zalezi jakou plachtu koupis, urcite ne obyc PVC plachtu ;-)

 

jinak sem koukal u toho Deramax-Bird ale zdroj 220V, jedine se zeptat jestli ti to nepredelani na tu auto, kdyz to vyrabi sami v CZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bys stál na stále stejnym místě, tak může stačit na ten strom pověsit něco blýskavého - třeba pár nepotřebných cédéček. Dával jsem je třeba pod stříšku dřevníku - abych se při přikládání do krbovek nemáchal ve sračkách. Ale předpokládám, že asi stojíš pokaždé jinde...

Editováno: , autor: Sir_Jarek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak pokud je to možný, stojí za to vyplašit ptáčky z daného stromu alespoň za soumraku - třeba tleskáním. V noci nevidí, takže se na strom nevrátí. Neni totiž nic horšího, než přenocující opeřenec nad Vaším plechovým miláčkem - ten totiž nejen spí, ale zároveň celou noc kálí, a když je jich několik...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš náhodu červenou barvu? já když ráno umyju auto tak ho mám posraný ještě ten den.  Je jedno kde parkuju okolo auta čistý a já posraný. Během týdne mě přibydou další.

 

Občas se taky vztekám, když na autě najdu hovno jak od kondora. A to nemám červený. Ale je třeba zvláštní, že na plotě mám čokoládově hnědou schránku na poštu a ta je zesraná obden. Až si říkám jestli to je normální, jak kdyby je přitahovala...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Použij si dvanáctku někde na parkovišti mezi barákama - a budeš mít na krku masakr jak v Oklahoma City .... Vím o chlápkovi, co si pořídil malorážku a pár tejdnů za sebou se vždycky večer vypravil na procházku kolem parkoviště... Za měsíc už se holubi naučili na noc hřadovat jinde než na stromech kolem - nejdřív jich začalo poznenáhlu ubejvat a pak ti co zbyli POCHOPILI ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by bylo docela dobrý řešení :D kdyby kuny místo hadiček, kabelů a tapícírungu začaly baštit ptako-prdy :D (ovšem nemusely by vláčet mrtvé ptáky pod kapotu, jako v případě synovo bývalého Favorita)

 

Jenže realita je jiná - příroda bláznivá: 

 

Pod kapotou kuny hadičky žerou,

a ptáci zvenku na auta serou.

 

(konec veršů)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...